Neler Yeni

Pronomi virüsü hızla yayılıyor.

Selimi

80+
Ilk basta eris çıktı şimdi pronomi ve ne tesadüftür 2019 kasımdada korona çıktı bu adamlar kesinlikle bu sene pandemi cikaracaklar diyorum siz ne diyorsunuz koronanın iki katı güçlü çinden amerikaya geçti şuanda avrupada türkiyeye gelmeside yakın gibi duruyor eris amerikada veya avrupada çok tutjnamadı ama bu virus amerika ve avrupa tüm dünyada

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/dunya/y...rtik-herkesin-kaderi-kendi-ellerinde-42373032

Sizce eriste yapamadiklari pandemiyi şimdi çıkartırlarmı?
Abdullah Çiftciyi takip et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Ilk basta eris çıktı şimdi pronomi ve ne tesadüftür 2019 kasımdada korona çıktı bu adamlar kesinlikle bu sene pandemi cikaracaklar diyorum siz ne diyorsunuz koronanın iki katı güçlü çinden amerikaya geçti şuanda avrupada türkiyeye gelmeside yakın gibi duruyor eris amerikada veya avrupada çok tutjnamadı ama bu virus amerika ve avrupa tüm dünyada

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/dunya/y...rtik-herkesin-kaderi-kendi-ellerinde-42373032

Sizce eriste yapamadiklari pandemiyi şimdi çıkartırlarmı?
Hayır efendim bu bir eleme oyunu sırayla her pandemide birileri eleniyor aşılar falan da zaten tadı tuzu bu pandemiler'in yine bir aşılama seansı da başlatır bakanımız ayrıca grip vs şeylerden yılda çok insan ölüyor ama alışık olduğumuz için artık normal geliyor birde psikolojik insanları etkiliyor gibiler covid örneği gibi medya şişirmesi var baya ve artık haberleri takip etmiyorum benim gibi kpss çalışanlar elenene kadar masadan kalkamaz.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,243
İsim
Hacı
Bişi olmaz (!).

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
Taha Efe
Reis zatüre olsa haberini yapacaklarını sanmak

Bura.K gerekli açıklamayı ziyadesiyle yapmış. Artık bu zokayı halk yemesin rica ediyorum artık maske takıp 1 yılda yapılan mucizevi tedaviyi (!) (asıları) olmayalım.

Top Bottom