Neler Yeni

Proteinocean gainer alınır mı??

beyler 1aydır spora gidiyorum artık alıstık diyebilirim boyum 180 kilom 61 ve kilo almaya başlıcam kendime program yaptım 3100kalori tutuyor benİm hedefim 3500 almak ve bunun için gainer takviyesi düsünüyorum ne diyorsunuz hazır indimde 5kg aliyim

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar
beyler 1aydır spora gidiyorum artık alıstık diyebilirim boyum 180 kilom 61 ve kilo almaya başlıcam kendime program yaptım 3100kalori tutuyor benşm hedefim 3500 almak ve bunun için gainer takviyesi düsünüyorum ne diyorsunuz hazır indimde 5kg aliyim
Hiç duymadım markasını.
Hardline ürünlerini kullanmıştım. Tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Supplement Gurmesi
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
hocam bunun şeker oranı çok yüksek attığınızın
gainer dediğimiz şey zaten şekerdir. sadece mevzuat gereği bazı karbonhidrat kaynaklarını ekstra şeker ibaresi altında göstermek zorunda değiller. Yani proteinocean ürünü maltodekstrinden yapılmış maltodekstrin tamamen şekerdir. Hardline'da ek başka karbonhidrat tercihleri de kullanılmıştır bunu şeker olarak gösermek zorunda kalmışlardır hani. Haliyle bu gainerlardaki sıfır şeker durumu tamamen aldatıcıdır. Ama gene de ürünlerin sofra şekeri içermemesi gerekir ve bahsi geçen iki üründe de bu yok zaten.

Top Bottom