Neler Yeni

🔥İndirim Proteinocean - PRE-WORKOUT SUPREME LANSMAN - 129 TL

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Şeftali aromalı 20 servis pre-workout 129 TL. ilk defa sipariş verecekler için de "merhaba10" kupon kodu ile %10 indirim sağlanıyor.

Buradan ilk defa sipariş veriyorum ancak fiyat aşırı uygun çünkü normalde şu anda pre-workoutların servisi 9-10 TL ye gelirken bu ürün 6 TL ye geliyor. Piyasaya göre %30 %40 daha uygun. İhtiyacı olan kardeşlerim vardır belki diye konu açıyorum.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Şeftali aromalı 20 servis pre-workout 129 TL. ilk defa sipariş verecekler için de "merhaba10" kupon kodu ile %10 indirim sağlanıyor.

Buradan ilk defa sipariş veriyorum ancak fiyat aşırı uygun çünkü normalde şu anda pre-workoutların servisi 9-10 TL ye gelirken bu ürün 6 TL ye geliyor. Piyasaya göre %30 %40 daha uygun. İhtiyacı olan kardeşlerim vardır belki diye konu açıyorum.

Bende aldım bunu fitness paketi ile. Ürün herkeste farklı etki etmiş yani beğenende var beğenmeyende var. Gelince göreceğim şuan dağıtımda.
Birde yurtiçi yazdığına bakmayın hepsijet ile kargoya veriliyor. Hepsijette hızlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aldım bunu fitness paketi ile. Ürün herkeste farklı etki etmiş yani beğenende var beğenmeyende var. Gelince göreceğim şuan dağıtımda.
Birde yurtiçi yazdığına bakmayın hepsijet ile kargoya veriliyor. Hepsijette hızlı.
Bunu yazdığım sırada geldi

Ekler

• IMG_20220714_153135.jpg
    IMG_20220714_153135.jpg
    896.5 KB · Hit: 129
Son düzenleme:

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 4 kutu aldım riske girip eğer bende işe yaramazsa size göndereyim hocam :D kullandıktan sonra etkisi hakkında yorum yapabilirseniz belki alacak olan arkadaşlar için de güzel olur, benim sipariş ancak pazartesi gelir :D

predator

80+ Silver
Beyler uzun süreler spor yaptım ve çok fazlada araştırdım, bu tarz laboratuvar sonucu almayan hiç bir markaya güvenmeyin.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Beyler uzun süreler spor yaptım ve çok fazlada araştırdım, bu tarz laboratuvar sonucu almayan hiç bir markaya güvenmeyin.
ülke şartlarında çok önemsemediğim durum hocam, şu fiyat pahalılığında önemseyebilecek durumda da değilim maalesef.

2.5 yıl önce scitec markasının 2350 gramlık protein tozunu 300 TL ye almıştım. Şu an baktım 1100 TL diyor. kilosunu 10-11 liraya aldığım tavuk göğsü de 60-70 TL oldu. Merdiven altı merdiven üstü artık ucuz ne denk gelirse :D

WhoCares

80+ Gold
şöyle diyim bu ürün soğuk çay şeftali aromadan hallice çok bi nane beklemeyin üründen :kekw:

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
su gibi bu ya etkisi yok bir şeyi yok
3 ölçek atsam hissederim ? :D

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Supplementlerin genel kuralıdır zaten, herkesde aynı etkiyi göstermezler. Birisinde etki gösterir, diğerinde sivilce çıkarır, başkasında hiç etki etmez. Tester ürün isteyip ya da kampanyadan ucuza ürün alıp denemekten başka çare yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Supplementlerin genel kuralıdır zaten, herkesde aynı etkiyi göstermezler. Birisinde etki gösterir, diğerinde sivilce çıkarır, başkasında hiç etki etmez. Tester ürün isteyip ya da kampanyadan ucuza ürün alıp denemekten başka çare yok.
herkeste*

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Bu tarz ne olduğu belli olmayan ürünlere bulaşmayın arkadaşlar sağlığınızdan olursunuz yukarıda ki eleman saçmalamış hayat pahalılığınsan dolayı artık bakmıyormuş önemsemediği şey de sağlığı :D

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
SANANE

Güzel. Aldım TŞK

predator

80+ Silver
ülke şartlarında çok önemsemediğim durum hocam, şu fiyat pahalılığında önemseyebilecek durumda da değilim maalesef.

2.5 yıl önce scitec markasının 2350 gramlık protein tozunu 300 TL ye almıştım. Şu an baktım 1100 TL diyor. kilosunu 10-11 liraya aldığım tavuk göğsü de 60-70 TL oldu. Merdiven altı merdiven üstü artık ucuz ne denk gelirse :D
Kesinlikle merdiven altı şeylere yönelmeyin en basitinden spor öncesi doğal work-out olarak 1 tatlı kaşığı türk kahvesi, yarım limon, 1 çay kaşığı tuz ve sade madun suyu için. demiri bile.. döversiniz.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Bazıları markaya sallamış. Ben yıllardır bu markadan alıyorum weider olsun optimum olsun hepsini kullandım belki bir weider değil ama birçok markadan kalitelidir protein ocean.

Pre workoutlarda etkiyi daha iyi hissetmek istiyorsanız beslenmenızde düzgün olmalı kolunuz kulağınız burnunuz dudaklarınız her yerinizde karıncalanma yapar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,881
Üyeler
150,570
Son üye
isan
Top Bottom