Neler Yeni

PRP tedavisi yaptıran varmı?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Mert Kirazlı
Saçlarım çok erken yaşımda dökülmeye başladığı için PRP tedavisi yaptırmak istiyorum ancak ne kadar etkili gözle görülür fark yaratırmı veya tedavi olan varsa bilgilendirebilirse sevinirim?

Farex

80+ Silver
Kardeşim bende yaptırıcam prp saçın çıkması için değil kalan saçının dökülmemesi içindir.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim bende yaptırıcam prp saçın çıkması için değil kalan saçının dökülmemesi içindir.
hocam biliyorum dökülmemesi için zaten ama gerçekten işe yarıyormu onu öğrenmeye çalışıyorum

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Mert Kirazlı
benim çocukluktan dökülmeye başladı 14 15 yaşlarımda başladı özellikle 16 17 de döküldü iyice şuan daha az dökülmesi ama yine dökülüyor yaşım şuan 24
bende şuan 17 yaşındayım şimdiden dökülen kısımlar kafamda sırıtıyor dökülen kısmı çok net dışardan biri görebiliyor ondan dolayı yapmak istiyorum yaş tutmama gibi bi durum varmı?

Farex

80+ Silver
bende şuan 17 yaşındayım şimdiden dökülen kısımlar kafamda sırıtıyor dökülen kısmı çok net dışardan biri görebiliyor ondan dolayı yapmak istiyorum yaş tutmama gibi bi durum varmı?
genelde 16 yaş ve üzeri yapıyorlar yaşın tutar yani önlerden mi çok dökülmeye başladı

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Mert Kirazlı
genelde 16 yaş ve üzeri yapıyorlar yaşın tutar yani önlerden mi çok dökülmeye başladı
evet ön kısımlar döküldü ama yan taraflarda da dökülen yerler var

Top Bottom