Neler Yeni

PS 5 Mİ XBOX SERİES X Mİ

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Ps 5 almayı düşünüyodum ama fiyatları görünce bi tık düşündürdü onun yerine xbox series s gördüm daha önce xbox ile oyun oynamıştım ama hangi modeli daha güncel dalan bilgi sahibi değilim. xbox series s daha uygun fiyatlarda seyrediyo 15 küsür fiyatı var. xbox alsam üzer mi problem yaşar mıyım sizce? çünkü ps ler çok ütopik fiyatlarda.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kağan UĞURLU
Şu anda ps5 alınmaz eylül ekim gibi ps5 pro çıkacak onu bekleyin derim. Pro ya bütçe yetmezse ps5 alın xbox daha önce kullanmış birisi olarak 3. parti oyun oynatan bir konsol oldu artık. PS5 kütüphanesi ve pluss üyelikle daha cazip. Fakat son gelen zamlar tabi ki almakta düşündürüyor.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
.
Xbox artık bir tercih değil. PS 5 ya da PC alınır. Benim tercihim PC ama illaki konsol ise PS 5 almalısın

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda ps5 alınmaz eylül ekim gibi ps5 pro çıkacak onu bekleyin derim. Pro ya bütçe yetmezse ps5 alın xbox daha önce kullanmış birisi olarak 3. parti oyun oynatan bir konsol oldu artık. PS5 kütüphanesi ve pluss üyelikle daha cazip. Fakat son gelen zamlar tabi ki almakta düşündürüyor.
aslında konsoldan çok aşırı beklentim yok akşamdan akşama fifa kariyer yapmak gibi bi düşüncem var

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
.
aslında konsoldan çok aşırı beklentim yok akşamdan akşama fifa kariyer yapmak gibi bi düşüncem var
Sahibindendeki mağazaları incelemelisin. 17 18 k ye PS 5 slim satılıyor. 15 e Series s almaktan çok daha kârlı

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Xbox artık bir tercih değil. PS 5 ya da PC alınır. Benim tercihim PC ama illaki konsol ise PS 5 almalısın
pc var zaten ama bilgisayar ile 1 oldu belki oyun oynamayalı sıkıldım artık sadece akşamdan akşama fifa atma düşüncem var o kadar

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam şöyle diyeyim bende 37 yaşındayım imzamdaki sistemi topladım. Ayrıca PS5 Pro yu bekliyorum, öyle saatlerce ayıracak benimde vaktim yok fakat aldığın üründen keyif almak istiyorsan. Hatta 2. el de satışını düşünüyorsan PS5 alman daha yararına olacaktır.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
.
pc var zaten ama bilgisayar ile 1 oldu belki oyun oynamayalı sıkıldım artık sadece akşamdan akşama fifa atma düşüncem var o kadar
Hocam al kasayı tak TV ye bide kablosuz Xbox kolu al, al sana Xbox Series x. Gerek yok o kadar uçmaya

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Hocam şöyle diyeyim bende 37 yaşındayım imzamdaki sistemi topladım. Ayrıca PS5 Pro yu bekliyorum, öyle saatlerce ayıracak benimde vaktim yok fakat aldığın üründen keyif almak istiyorsan. Hatta 2. el de satışını düşünüyorsan PS5 alman daha yararına olacaktır.
2. ellere baktım avrupa sürüm cf bilmem bişeyler yazıyo o mevzular ne oluyo

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kağan UĞURLU
2. ellere baktım avrupa sürüm cf bilmem bişeyler yazıyo o mevzular ne oluyo
Ben ps5 pro beklediğim için araştırmadım o kısmı Ama ps5 sayfasına bakarsan konular vardı onla alakalı.

maury

80+
Bu saatten sonra konsol falan önermem. Evimde ps5-ps4-ps3 / Xbox Serie s / Masaüstü pc / Laptop / Tablet var. Konsollar arka odada kutularının içinde. Tek kurulu olan masaüstü. Laptop eşimde, tablet oğlanda. Sırf FİFA diye konsol alınmaz. Masaüstünü bağla TV ye oyna. Hem daha özgürsün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,380
Üyeler
149,719
Son üye
Yusuf_ozdmr19
Top Bottom