Neler Yeni

Ps den Xbox a geçme oyun ilerlemelerim gidermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza ŞİMŞEK
ben nerdeyse 9 yıldır ps4 kullanıyorum artık yeni oyunlarıda oynayamıyorum ekonomik nedenlerdende xbox series s almayı düşünüyorum bide şu yeni çıkam helldivers 2 ti oynamak için gelicek diye duydum xbox ama benim bir sürü oyunum ps de bu oyunlardaki ilerlemelerim kaybolurmu ps deli hesabım microsoft hesanı gmail değil zaten geçersem oynayacağım oyunlar call of duty, warframe,battlefield,rainbow six siege ,ınsurgency sandstorm bu oyunlardaki hesabımı xbox a geçirebiliyommu?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ben nerdeyse 9 yıldır ps4 kullanıyorum artık yeni oyunlarıda oynayamıyorum ekonomik nedenlerdende xbox series s almayı düşünüyorum bide şu yeni çıkam helldivers 2 ti oynamak için gelicek diye duydum xbox ama benim bir sürü oyunum ps de bu oyunlardaki ilerlemelerim kaybolurmu ps deli hesabım microsoft hesanı gmail değil zaten geçersem oynayacağım oyunlar call of duty, warframe,battlefield,rainbow six siege ,ınsurgency sandstorm bu oyunlardaki hesabımı xbox a geçirebiliyommu?
Helldivers 2 PlayStation exclusive oyunu bu arada asla Xboxa çıkarmazlar onu.

Bence Xbox Series S genel olarak iş görür iyi bir konsol olsa da Exclusive oyun tarafında PS ye göre çok eksik. Xbox da yenilgiyi kabul edip kendi oyunlarını PS tarafına getiriyor artık.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Helldivers 2 Xbox’a felan gelmeyecek. @Yunus274 Hocam size daha fazla yardım eder.

99723

80+ Silver
Helldivers 2 Xbox’a felan gelmeyecek. @Yunus274 Hocam size daha fazla yardım eder.
Bu konuyu okuması bence baya yeterli olur Xbox'a geçmemesi için zaten @55superx açıklamış güzel bir şekilde Heldivers 2'nin PlayStation özel oyunu olduğunu ve Xbox'a asla çıkmayacağını Xbox'ın yenilgiyi kabul edip 3. parti yayıncı olduğunu ve tüm özel oyunlarını PlayStation'a getirdiğini bu saatten sonra Xbox'a para vermek akıl mantık işi değil.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuyu okuması bence baya yeterli olur Xbox'a geçmemesi için zaten @55superx açıklamış güzel bir şekilde Heldivers 2'nin PlayStation özel oyunu olduğunu ve Xbox'a asla çıkmayacağını Xbox'ın yenilgiyi kabul edip 3. parti yayıncı olduğunu ve tüm özel oyunlarını PlayStation'a getirdiğini bu saatten sonra Xbox'a para vermek akıl mantık işi değil.
teşekkür ederim bide şimdi PlayStation tr den ayrıldı ve yeni distribütör geldi oyun fiyatlarında düşüş olurmu

99723

80+ Silver
teşekkür ederim bide şimdi PlayStation tr den ayrıldı ve yeni distribütör geldi oyun fiyatlarında düşüş olurmu
Türkiye'de oyun fiyatlarının yüksek olması ülkenin başındaki rezil hükümetin ekonominin içinden geçmesi ile alakalı bir durum ne desem yalancı çıkarım ama PlayStation Türkiye'ye elinden geldiğince hala yerel fiyatlandırma uygulamaya devam ediyor zaten PC tarafı yok oldu Steam EA dolar kuruna geçti Epic Games Store'a zam geldi yani işin özeti bu ülkede başta bu hükümet olduğu sürece ucuza oyun almak imkansız zam her zaman kaçınılmaz ama PS Store da hala bu ekonomiye rağmen çok iyi indirimler olmaya da devam ediyor örnek PlayStation ocak indirimleri.
Bu konudan PS Store ocak indirimlerini inceleyebilirsiniz çerez fiyatına oyun satmışlardı.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Helldivers 2 PlayStation exclusive oyunu bu arada asla Xboxa çıkarmazlar onu.

Bence Xbox Series S genel olarak iş görür iyi bir konsol olsa da Exclusive oyun tarafında PS ye göre çok eksik. Xbox da yenilgiyi kabul edip kendi oyunlarını PS tarafına getiriyor artık.
Helldrivers 2 Playstation özel oyunu değildir hem playstation'a hem PC ye çıkmıştır. Ayrıca artık sony tüm oyunlarını ilk günden PC ye çıkaracağını açıkladı yani özel oyun dönemi tüm konsollarda bitiyor yavaş yavaş.

asko56

80+ Silver
ps4 den series s e geçilmez nesil atlamış olmazsınız ps5 slim almanız lazım eger bütçe var ise eger bütçe yok ise xbox içinde piyasa fiyatınınn altına bulunur ise series s degerlendirlebir 2.elden alınmaz diye bir kaide yok 7000 tl bandına pazarlıkla series s kesinlikle göz kırpılabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom