Neler Yeni

PS harika oyunları neden PC'ye çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Yani şu zamanlara kadar PC'de şu oyunlar ile idare ediyordum;
God of War I, II,
Darksiders II,
PSP oyunlarıi
Dark souls Remastered,
Legend of Zelda BotW,
Super Mario Odyseey,
Batman Arkham serisi.

Diğer birçok oyun serisi de bana hitap etmediği için oynamıyordum. Çünkü çok sıkıcılardı.
Örneğin CoD, Rocstars oyunları, AC oyunları falan.

Lakin GoW 2018, Spider Man geldi PC daha bi' güzel oldu yahu.

Bünyamina

80+ Platinum
Daha çok kişiye ulaşıp yanında da güzel gelir elde etmek için. Önce kendi platformundan alıyorlar alacaklarını sonra nereye yönelebilirlerse oralara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha çok kişiye ulaşıp yanında da güzel gelir elde etmek için. Önce oradan alıyorlar alacaklarını sonra nereye yönelebilirlerse oralara.
Benim aklıma şu geldi hani XBOX'a çıkmıyor ya bu oyunlar ve birkaç büyük yapımda XBOX'a çıkmadı, XBOX alınabilirliğini düşürmek istiyor olabilirler mi?

Bünyamina

80+ Platinum
Benim aklıma şu geldi hani XBOX'a çıkmıyor ya bu oyunlar ve birkaç büyük yapımda XBOX'a çıkmadı, XBOX alınabilirliğini düşürmek istiyor olabilirler mi?
Tek bir neden yoktur. Bir sürü nedenler sonuncunda böyle bir karara varmışlardır.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Nedeni para. Daha fazla para kazanmak istiyorlar bir de oyunlarının reklamını yapıyorlar PC de

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Totk oynadın mı
Onu indirdim ama daha oynamadım. Bir başını oynadım birazcık. Sunumu güzeldi oyundu. Arkadan "dın" "dın" diye çalan müzik ve Zelda. BotW'yi bitirdiğim de Zelda'yı 1 dk. falan görmüştüm.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Onu indirdim ama daha oynamadım. Bir başını oynadım birazcık. Sunumu güzeldi oyundu. Arkadan "dın" "dın" diye çalan müzik ve Zelda. BotW'yi bitirdiğim de Zelda'yı 1 dk. falan görmüştüm.
30 fps oynamıyorsun değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
30 fps oynamıyorsun değil mi
1080P, 60 FPS, AA ve TR yama full oynamaya çalışıyorum ama oyundaki AA ne yaparsak düzelmiyor ToTK'de. Çünkü yapımcılarda zaten yüksek LoD kullanmış. Yine de konsola göre çok iyi.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
1080P, 60 FPS, AA ve TR yama full oynamaya çalışıyorum ama oyundaki AA ne yaparsak düzelmiyor ToTK'de. Çünkü yapımcılarda zaten yüksek LoD kullanmış. Yine de konsola göre çok iyi.
TOTK optimizer ile 45 e sabitledim ben ve artı olarak lossless scaling kullanıyorum. Hem görüntüyü iyileştiriyor hem de oyuna fg eklediğği için fps im 90 oluyor. Tavsiye ederim kullan bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
TOTK optimizer ile 45 e sabitledim ben ve artı olarak lossless scaling kullanıyorum. Hem görüntüyü iyileştiriyor hem de oyuna fg eklediğği için fps im 90 oluyor. Tavsiye ederim kullan bence
Frame Generation mu var Yuzu da?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular