Neler Yeni

PS harika oyunları neden PC'ye çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Hayır. Lossles scaling uygulamasını indir fps i 2 katına çıkartıp görüntüyü iyileştiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu oyunu indiricem de önden sana sorayım güzel mi
Fazla eğlenceli değildir. Çok oynadım 10 saat falan ama arada giriyorum yine. Lakin dediğim gibi PC'de güzel oyun bence. Sony oyunları ve Nintendo oyunları olmasa PC'de öyle güzel oyun yok.

Korsan indirdim bende zaten :kekw:
165 Hz monitor aldım. Zelda'nın birinci oyununu Cemu'da 100 FPS oynuyorum, 165'e çıkarsa çok güzel olur.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Sony oyunları ve Nintendo oyunları olmasa PC'de öyle güzel oyun yok.
Sonynin pc ye getirdiği baba oyunlardan sadece gow u çok beğendim diğerleri beni sıktı açıkcası

165 Hz monitor aldım. Zelda'nın birinci oyununu Cemu'da 100 FPS oynuyorum, 165'e çıkarsa çok güzel olur.
Bence 100 ü 200 yapmaya değmez. 45 i 90 60 ı 120 yapmaya değer ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Sonynin pc ye getirdiği baba oyunlardan sadece gow u çok beğendim diğerleri beni sıktı açıkcası
Spidermanler, (2'de de dahil), Suşima hayaleti falan da çok güzel kanki. Bir de sonradan PC'ye gelen, FF serisi, Death Stranding falan da çok güzel.

Bence 100 ü 200 yapmaya değmez. 45 i 90 60 ı 120 yapmaya değer ama
Açık alanlarda 80 falan oluyor bir de. Farketmez mi hiç?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Spidermanler, (2'de de dahil), Suşima hayaleti falan da çok güzel kanki. Bir de sonradan PC'ye gelen, FF serisi, Death Stranding falan da çok güzel.
spiderman ile tsushima bana ortalama geldi. Spidermanin sonuna doğru sardı. Tsushima da bildiğin güzle grafikli ac bana göre. Sonlara doğru bitse de gtisem kafasında oynadım. Yine de ac den kaliteli

Açık alanlarda 80 falan oluyor bir de. Farketmez mi hiç?
İstersen dene

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
PS oyunları çıkar çıkmaz pc'ye gelmez. Pc'ye gelme amacı pc oyuncularına ps oyunlarının reklamını yapmak ve ps'de satabilmek. Tabi pc'de çıkıncada kazanç oluyor. Yani reklam+para için çıkıyor pc'ye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
PS oyunları çıkar çıkmaz pc'ye gelmez. Pc'ye gelme amacı pc oyuncularına ps oyunlarının reklamını yapmak ve ps'de satabilmek. Tabi pc'de çıkıncada kazanç oluyor. Yani reklam+para için çıkıyor pc'ye.
Bir de XBOX'a çıkarmıyorlar ya oradan da XBOX'a selam çakıyorlar.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
Bir de XBOX'a çıkarmıyorlar ya oradan da XBOX'a selam çakıyorlar.
sony studiosu altında olan oyunlar rakip xbox a çıkmaz. ama hem sony hem xbox ile anlaşmalı olan studyolar iki platformada oyun çıkarabilir. pc ise bağımsız bir pazar payı.xbox oyunları genelde pc ye de çıkar.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
PS'ye çıktıktan 2-4 sene sonre gelecek oyunu bir oyuncu bekliyorsa, konsol almaz ki zaten. Sektörde, çıkmadan konsol aldıracak tek oyun GTA 6 olacaktır muhtemelen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,757
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom