Neler Yeni

Ps store iade nasıl yapılır

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
Arkadaşlar ps5 aldım f1 23 almıştım ps5 sürümünü seçeceğim ps4 sürümünü seçtim iade edicem nasıl iade ederim yardımcı olabilirmisiniz

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM
Arkadaşlar ps5 aldım f1 23 almıştım ps5 sürümünü seçeceğim ps4 sürümünü seçtim iade edicem nasıl iade ederim yardımcı olabilirmisiniz
Mail atarak çözüceksin hocam. Psn ismin ve psn mailini yazıcaksın ve hangi oyuna iade etmek istiyorsan onu yazıcaksın.

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mail atarak çözüceksin hocam. Psn ismin ve psn mailini yazıcaksın ve hangi oyuna iade etmek istiyorsan onu yazıcaksın.
Hocam peki ps5 de ps4 oyunu oynarsak bir sorun çıkarırmı bize

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Hiç bir sorun çıkarmaz hocam ps4 diskli oyunları bile ps5 e takıp kullabilirsin.
Hocam peki ps5 kolu için L1 L2 tuşlarında özel bi fizik motorları var hala onu kullanabilirmiyim Ps4 sürümünde?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç bir sorun çıkarmaz hocam ps4 diskli oyunları bile ps5 e takıp kullabilirsin.
Yani hocam adaptif triger ps4 sürümde çalışırmı o olsun başka bir şey istemiyorum

Son düzenleme:

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM
Hocam peki ps5 kolu için L1 L2 tuşlarında özel bi fizik motorları var hala onu kullanabilirmiyim Ps4 sürümünde?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani hocam adaptif triger ps4 sürümde çalışırmı o olsun başka bir şey istemiyorum
Çalışmıyor diye biliyorum hocam.

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Çalışmıyor diye biliyorum hocam.
Hocam birde son sorum olucaktı dualshock güç tasarrufu modundayken cidden çok yavaş şarj oluyo gece 00.30 gibi bıraktım ve 9.30 da kalktığımda sadece şarjın 1 diş arttığını gördüm bunun bi çözümü varmidır

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM
Hocam birde son sorum olucaktı dualshock güç tasarrufu modundayken cidden çok yavaş şarj oluyo gece 00.30 gibi bıraktım ve 9.30 da kalktığımda sadece şarjın 1 diş arttığını gördüm bunun bi çözümü varmidır
Ps5 de sarja takmadım hiç akım korumalı priz aldım ucunda usb girişi var ona takıp sarj ediyorum 2 saatte filan sarj oluyor hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,207
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom