Neler Yeni

PS3 Almak mantıklı mı?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Merhabalar 4060 lı bir bilgisayarım vardı onu satmak zorunda kaldım şu an 4k,6k arası bütçem var bilgisayarda alabilirim ps3 te mahallemde biri 3500 e kırık ps3 satıyor sizce hangisi mantıklı ya da hiç bişi almıcam. not dha önce hiç playstationum olmadı

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Kadir Efe Ulusoy
evet pes 18-fifa19-crysis serisi-dirt 3-4-cod mw serisi-uncherted serisi var

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
4060 lı pc nin yerini tutmaz ama idareten kullanılabilir ben olsam almazdım

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4060 lı pc nin yerini tutmaz ama idareten kullanılabilir ben olsam almazdım
Alsam büyük ihtimal elimde kalır gibi geliyor sonra satmak fln yerine pc bakıyorumda düzgün bir şey yok bütçe ćok az olunca

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Sercan GÖKALP
Alsam büyük ihtimal elimde kalır gibi geliyor sonra satmak fln yerine pc bakıyorumda düzgün bir şey yok bütçe ćok az olunca
Biraz oyun oynamasan hayatında hiçbir şey kaybetmezsin kardeşim Bence paranı biriktir Yeni bir bilgisayar al

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz oyun oynamasan hayatında hiçbir şey kaybetmezsin kardeşim Bence paranı biriktir Yeni bir bilgisayar al
Bende öyle düşünüyorum zaten ama bilgisayarı satıp üstüne kredi çektim ve bir iş kurdum 1 yıla yakın borç ödeyeceğim para biriktirmek biraz zor gibi ama ekstra bi gelir bulup onu biriktirebilirim oyun içinde artık arkadaşları haftada 1 rahatsız ederim 2 aydır felan bilgisayarım yok kendimi boşlukta hissediyorum sanırım bağımlı olmuşum

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
murat
biraz bütçe zorlayıp ps4 almak daha iyi olur bence

Starlex

80+ Silver
Merhabalar 4060 lı bir bilgisayarım vardı onu satmak zorunda kaldım şu an 4k,6k arası bütçem var bilgisayarda alabilirim ps3 te mahallemde biri 3500 e kırık ps3 satıyor sizce hangisi mantıklı ya da hiç bişi almıcam. not dha önce hiç playstationum olmadı
Ps4 al 5.500 e sahibindende bulursun parama güvende ile

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Gökhan
ps3te oynamak istediğin oyunlar var mı? bence ps4 almak daha mantıklı

Utku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Utku
Facebook
utkuablak77
Twitter
utkuoloji
PS3'te oyanayabileceğin bir sürü exc. oyun var. Bende pandemi zamanında alıp 3-4 ay kullanıp birçok oyunu bitirip satmıştım.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Sercan GÖKALP
Bende öyle düşünüyorum zaten ama bilgisayarı satıp üstüne kredi çektim ve bir iş kurdum 1 yıla yakın borç ödeyeceğim para biriktirmek biraz zor gibi ama ekstra bi gelir bulup onu biriktirebilirim oyun içinde artık arkadaşları haftada 1 rahatsız ederim 2 aydır felan bilgisayarım yok kendimi boşlukta hissediyorum sanırım bağımlı olmuşum
Hiçbir şey olmaz kardeşim ben 28 yaşındayım ve hayatım boyunca oyun oynadım. Şimdi iş yüzünden 1 buçuk aydır hiç oyun oynayamadım ama hayatımda olumsuz olarka değişen hiçbir şey yok 😂 işine gücüne sarıl ilerde en kralını alırsın Allah'ın izniyle

Top Bottom