Neler Yeni

Ps3 mü 4 mü öneri istiyorum

weiwuer

80+ Bronze
Sıfır oyun almak yerine güvenilir yerlerden ikinci el oyun almak daha mantıklı ama derseki ben ikinci el yapamam ama uygun olsun bu seferde dijital oyuna yönelir ps store'da çok güzel indirimler oluyor
Dijital oyunlar da pahali. İndirimleri de 5-6 ay sonra olmaya basliyor. Tabi onlari da yakalamak lazim. Cyberpunk 2077 pc icin 250tl iken ps4 icin 500kusur. Ciktiktan 4-5 ay sonra indirime girebilecek ancak. Ps4 oynamak icin zengin olmak lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Faik Erdem Özaydınlı
Ps3 hepsi kirik, ps4 belirli surumler kirik.
4’te goruntuler daha iyi ama oyunlar cok pahali. Kirik olani bulup almaya calis onlar da pahali. Yoksa oyunlara 300-500 verirsin.
ayrica kirik ps4lerde online oynayamazsin.
kirik almayacagim dersen de oyuna 300-500 vermenin yaninda ps plus alman lazim online oynamak icin.
bence kırık ps4 alınmaz her oyun da 300-500 değil indirimler beklenince birçok oyun uyguna bulunabiliyor ps plus meselesinede biriyle ps kardeşliği yaparak parayı bölüşürse çok ucuza geliyor (ne yazık ki ps plusa zam gelcek) ps4 ün sadece offline değil online oyunları da var onların da bir tadına bakmak lazım

~~Kamuran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
~~Kamuran
PS3 eskidi artık PS5 çıkacak yakında, PS4 al.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Ps3 hepsi kirik, ps4 belirli surumler kirik.
4’te goruntuler daha iyi ama oyunlar cok pahali. Kirik olani bulup almaya calis onlar da pahali. Yoksa oyunlara 300-500 verirsin.
ayrica kirik ps4lerde online oynayamazsin.
kirik almayacagim dersen de oyuna 300-500 vermenin yaninda ps plus alman lazim online oynamak icin.

Bir tanecik bile oyuna 300-500 TL vermedim.

RDR2'yi 200 TL'ye aldım, GTA 5'i 200 TL'ye aldım, FC5+FC New Dawn'ı 60 TL'ye aldım.

Witcher 3 ve Witcher 3'ün tüm DLL'lerini 70 TL'ye aldım.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Dijital oyunlar da pahali. İndirimleri de 5-6 ay sonra olmaya basliyor. Tabi onlari da yakalamak lazim. Cyberpunk 2077 PC icin 250tl iken ps4 icin 500kusur. Ciktiktan 4-5 ay sonra indirime girebilecek ancak. Ps4 oynamak icin zengin olmak lazim
Cyberpunk'dan önce başka oyunları oynar her oyunu çıkar çıkmaz oynamak istiyorsa hem bilgisayarda hemde playstation'da farketmez güzel bi paran olması lazım

weiwuer

80+ Bronze
bence kırık ps4 alınmaz her oyun da 300-500 değil indirimler beklenince birçok oyun uyguna bulunabiliyor ps plus meselesinede biriyle ps kardeşliği yaparak parayı bölüşürse çok ucuza geliyor (ne yazık ki ps plusa zam gelcek) ps4 ün sadece offline değil online oyunları da var onların da bir tadına bakmak lazım
Ps plus kardeslik yapilarak alinamiyor. Oyunlari alabilirsin ikincil hakkini baska bir kisiye satarak. Tabi onda da ne kadar guvenilir karsidaki kisi tartisilir.
indirim de dedigi oyun ciktiktan 3-5 ay sonra indirime giriyor.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Ps plus kardeslik yapilarak alinamiyor. Oyunlari alabilirsin ikincil hakkini baska bir kisiye satarak. Tabi onda da ne kadar guvenilir karsidaki kisi tartisilir.

Ve PS Plus'a gelen oyunları 1 ay beleş oynayabiliyorsun.

PS Plus'a para vermeden alabiliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Faik Erdem Özaydınlı
ps plus ta kardeşlik yapılıyor ben de şu an güvendiğim bir arkadaşımla yapıyorum o da gerçek yada sanalda güvendiği bir arkadaşıyla yapsın (sanalı kesinlikle tavsiye etmiyorum) bi oyunu 3-5 ay oynamasa ne olacak sanki başka oyunlar alır onu oynar crackli ps4 hem çok saçma bir iş hemde yasal değil ps4 ün ağa bağlanamayacak güncelleme almayacak oyunlar da güncelleme almayacak böyle saçma iş olmaz ki onun yerine gitsin pc alsın daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve PS Plus'a gelen oyunları 1 ay beleş oynayabiliyorsun.

PS Plus'a para vermeden alabiliyorsun.
ps plusun olduğu sürece o oyun senindir gayet te avantajlı bir sistem ben şu ana kadar ps plus sayesinde çok güzel oyunlara sahip oldum

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
PS4 al.
Oyunlar kesinlikle pahalı değil. Az önce Fifa 20 aldım 30TL'ye. Days gone aldım 100TL'ye.
Maks da 135TL verdim RDR2 Special Edition'a.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
PS4 al.
PS3 teki grafikler le PS4 teki grafiklerin arasında dağlar var.
PC almadan önce PS üstadıydım. :D
PS2 PS3 PS4 kullandım uzun yıllar, aralarından en iyisi tabikide haliyle PS4 tü.
Dualshock olarakta PS4 ile PS3 arasında ciddi fark var.
Sony zaten PS3 ten PS4 e geçerken devrim yaşadı.
PS1 PS2 PS3 birbirlerine benzeyen cihazlar ancak PS4 çok ayrı zaten bunun sayesinde çok da sattı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom