Neler Yeni

PS4 gelen tıkırtı sesi

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Arkadaşlar fan sesi fazla olduğundan dolayı evde temizlemek istedim. Tamamını dökmeden fanın içini kulak çöpü ile temizledim. Herhalde kulak çöpü içine kaçtı ve fana takılıyor. Tamamını sökmediğim için tam olarak göremiyorum. PS satan mağazalarda bakım yapmayı düşünüyorum fiyat az çok ne olur veya evde söksem sorun olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

16374096147383920771022843124344.jpg
Arkadaşlar bu siyah plastikler söküldükten sonra takılmıyormuş. Sökersem herhangi bir sorun olur mu?

Arkadaşlar fan sesi fazla olduğundan dolayı evde temizlemek istedim. Tamamını dökmeden fanın içini kulak çöpü ile temizledim. Herhalde kulak çöpü içine kaçtı ve fana takılıyor. Tamamını sökmediğim için tam olarak göremiyorum. PS satan mağazalarda bakım yapmayı düşünüyorum fiyat az çok ne olur veya evde söksem sorun olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleArkadaşlar bu siyah plastikler söküldükten sonra takılmıyormuş. Sökersem herhangi bir sorun olur mu?
bence yetkili bir serviste götür kulak çubuguna gerek yoktu saç kurutma makinesi soguk moda alıp yapabilirdin evde sakın sökme başına iş alma

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence yetkili bir serviste götür kulak çubuguna gerek yoktu saç kurutma makinesi soguk moda alıp yapabilirdin evde sakın sökme başına iş alma
Fan a şimdi flaş yakıp baktım da hiçbir şey gözükmüyordu. Makineyi sallıyorum ses gelmiyor. Anlamadım en iyisi bir yerde bakım yaptırmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,239
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom