Neler Yeni

PS4 için Monitör seçimi.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Merhaba arkadaşlar Ps4 üm için monitör bakıyordum bütçem 1500TL ve iki monitör arasında kaldım.

Hangisini almalıyım sebepleri ile açıklarsanız sevinirim.
Not:(Benim gönlüm Viewsonic monitörde ama sizin de fikirlerinizi almak isterim)

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar Ps4 üm için monitör bakıyordum bütçem 1500TL ve iki monitör arasında kaldım.

Hangisini almalıyım sebepleri ile açıklarsanız sevinirim.
Not:(Benim gönlüm Viewsonic monitörde ama sizin de fikirlerinizi almak isterim)
PS4 için 1080P 60Hz iyi bir model yeterli olur, fazlasının hiçbir önemi yok PS4 için.

Monitörü bilgisayarla da kullanırım dersen ilkini alabilirsin.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PS4 için 1080P 60Hz iyi bir model yeterli olur, fazlasının hiçbir önemi yok PS4 için.
Bunu bende biliyorum ama bir kaç ay sonra bilgisayar alacağım için sonradan monitör almayacağım o yüzden 144hz veya 165hz bir monitör alıcam. Siz sadece hangisini alacağımı veya 1500TL yi aşmıyacak bir şekilde bir monitör önerirseniz güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS4 144HZ ve 2k destekliyor ve oynatabiliyor mu
144hz desteklemiyor ama sonradan bilgisayar alacağım o yüzden monitörü 144hz alıyorum

İkiside leş. aoc 24g2u bakın.
Dediğiniz monitör bütçemi aşıyor ve viewsonic monitörün aynısını kullanıyor ve gayet memnun neden ikisinin de leş olduğunu açıklarsanız sevinirim.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumları gayet iyi ve viewsonic monitörü kuzenim kullanıyor.Bu monitörü kullandınız mı veya bir inceleme de mi gördünüz nerden anladınız onu tam anlayamadım
renk gamutları çok kötü iyi bir deneyim yaşamazsınız

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bunu bende biliyorum ama bir kaç ay sonra bilgisayar alacağım için sonradan monitör almayacağım o yüzden 144hz veya 165hz bir monitör alıcam. Siz sadece hangisini alacağımı veya 1500TL yi aşmıyacak bir şekilde bir monitör önerirseniz güzel olur.

144hz desteklemiyor ama sonradan bilgisayar alacağım o yüzden monitörü 144hz alıyorum

Dediğiniz monitör bütçemi aşıyor ve viewsonic monitörün aynısını kullanıyor ve gayet memnun neden ikisinin de leş olduğunu açıklarsanız sevinirim.
Bunu önerebilirim, arkadaşım kullanıyor bu fiyatta gayet iyi bir model. Asus olan da bir kronik sorunu yoksa iyi gibi duruyor.

Viewsonic olan kötü değil ama biraz eski bir model, paneli iyi ama kasası falan biraz kalitesiz. O fiyatlara daha iyileri varken önermem şahsen.

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Yorumları gayet iyi ve viewsonic monitörü kuzenim kullanıyor.Bu monitörü kullandınız mı veya bir inceleme de mi gördünüz nerden anladınız onu tam anlayamadım
Renk gamutlarını yorumlarından nasıl anlayacaksınız?

Renk gamutlarını anlamak için teknik bilgiye ihtiyacınız var. Şu siteden anlayabilirseniz bakabilirsiniz ;)

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Bunu önerebilirim, arkadaşım kullanıyor bu fiyatta gayet iyi bir model. Asus olan da bir kronik sorunu yoksa iyi gibi duruyor.

Viewsonic olan kötü değil ama biraz eski bir model, paneli iyi ama kasası falan biraz kalitesiz. O fiyatlara daha iyileri varken önermem şahsen.
Öneriniz için teşekkür ederim biraz araştırıp bakıcam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,067
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom