Neler Yeni

Ps4 kolu bluetooth baglantisi kopuyor

emin120

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan
Arkadaslar benim bir ps4 kolum var ve ben bu kolu telefondan oyun oynamak icin aldim fakat telefona baglayinca yaklasik 1 dk sonra bluetooth bağlantısını kesiyor.bu sorunu nasil duzeltirim?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,053
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaslar benim bir ps4 kolum var ve ben bu kolu telefondan oyun oynamak icin aldim fakat telefona baglayinca yaklasik 1 dk sonra bluetooth bağlantısını kesiyor.bu sorunu nasil duzeltirim?
Buna benzer sorunu kulaklığımda yaşıyorum bağlantı kopup tekrar bağlanıyor bi 10-20 sn sonra hala çözemedim

HCG56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Harun Can
Kolun bağlantısını telefon üzerinden unutup kolun arkasında ufak bir boşluk var iğne sokup butona getirin ve basılı tutun bi 15 saniye kol sıfırlansın, sıfırlama bittikten sonra share tuşuyla,koldaki playstation logo tuşuna basılı tut flaşör gibi yanıp söncek ışığı sonra bluetooth üzerinden tekrar bağla kolu telefona
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna benzer sorunu kulaklığımda yaşıyorum bağlantı kopup tekrar bağlanıyor bi 10-20 sn sonra hala çözemedim
Kulaklığınızı sıfırladınız mi marka model ne dir acaba

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,053
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kolun bağlantısını telefon üzerinden unutup kolun arkasında ufak bir boşluk var iğne sokup butona getirin ve basılı tutun bi 15 saniye kol sıfırlansın, sıfırlama bittikten sonra share tuşuyla,koldaki playstation logo tuşuna basılı tut flaşör gibi yanıp söncek ışığı sonra bluetooth üzerinden tekrar bağla kolu telefona

QCY T13 baya bir sıfırladım uzun aralıklarla bluetooth sürümünü 3-4 defada güncelledim gelen güncellemeler falan derken

HCG56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Harun Can
QCY T13 baya bir sıfırladım uzun aralıklarla bluetooth sürümünü 3-4 defada güncelledim gelen güncellemeler falan derken
Sizin sorun kronik olabilir insanlar bu konu hakkında daha önceden konu açmış ama cevap bulamamışlar. Belki kulaklıkları teker teker resetlersen işe yarayabilir

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,053
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sizin sorun kronik olabilir insanlar bu konu hakkında daha önceden konu açmış ama cevap bulamamışlar. Belki kulaklıkları teker teker resetlersen işe yarayabilir
Zaten beni sene sonuna kadar götürsün yeter sonrasında kulaküstü modellerden birine geçerim muhtemelen

emin120

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Evet birkere sifirladim ama isik falan yanmamisyi galiba ben yanliş yaptım deneyip cevap yazacagim birde sifirlarken kol acik mi yoksa kapali mi olmali

HCG56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Harun Can
Evet birkere sifirladim ama isik falan yanmamisyi galiba ben yanliş yaptım deneyip cevap yazacagim birde sifirlarken kol acik mi yoksa kapali mi olmali
Ben telefona kol bağlıydı öyle sıfırladım, kolun arkasındaki deliğe iğneyi soktum 15 sn ışık söndü

emin120

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben telefona kol bağlıydı öyle sıfırladım, kolun arkasındaki deliğe iğneyi soktum 15 sn ışık söndü
Maalesef olmadi baglaniyor ama 30 saniye sonra mavi isik yanmasına/bagli olmasina ragmen sanki bluetooth bagli degil gibi bastigim tuşlar cevap vermiyor Maalesef.neyse fikir sundugun icin tesekkur ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,079
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez