Neler Yeni

Ps4 slim sony garantili vs ps4 pro ithalatci garantili

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Sıfıra bu parayı verirsen yazık olur. Üretimler artıp stoklar oturunca sıfır ps5 dijital 6000tl olacak.
Ps5 dijital sürüme bir miktar daha ekleyip almak isterim ama ps5 de oyunlar çok pahali olucak ps4 alip özel oyunlarini bitireyim dedim pc oyunsuyum zaten ps de çok zaman ayirmam büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam vergileri bilmem ama garantiyi elden bırakmayın derim
Son sürüm olduğundan bir sorunu olmaz glb

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
PS4 Slim, ilk çıkan PS4'ün düzeltilmiş, sorunları giderilmiş halidir. İlk PS4 bozuk çıkmıştı. FPS drop sorunları yeşil-kırmızı ışık sorunları, disk çıkarmama sorunları vs vs. Neyse Pro arasındaki en temel fark 4K desteğidir. PRO 4K çözünürlükte oynama imkanı sunarken Slim max. 1080p destekliyor. 4K televizyonun ya da monitörün yoksa PRO almana bence hiç gerek yok.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
PS4 Slim, ilk çıkan PS4'ün düzeltilmiş, sorunları giderilmiş halidir. İlk PS4 bozuk çıkmıştı. FPS drop sorunları yeşil-kırmızı ışık sorunları, disk çıkarmama sorunları vs vs. Neyse Pro arasındaki en temel fark 4K desteğidir. PRO 4K çözünürlükte oynama imkanı sunarken Slim max. 1080p destekliyor. 4K televizyonun ya da monitörün yoksa PRO almana bence hiç gerek yok.
1080p televizyonum ve monitörüm var proyu 60 fps için düsünuyodum slim in sabit 30 vermediği oyunlar varmiş glb

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
1080p televizyonum ve monitörüm var proyu 60 fps için düsünuyodum slim in sabit 30 vermediği oyunlar varmiş glb
Slim'de oyunlar destekliyorsa 60fps çalışıyor. Sabit 30 vermediği oyunlar hakkında bilgim yok. Kendi deneyimimi paylaşacak olursam The Last Of Us Remastered'ı PS4 Slim'de sabit 60 FPS bitirdim gram düşme olmadı yani.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Slim'de oyunlar destekliyorsa 60fps çalışıyor. Sabit 30 vermediği oyunlar hakkında bilgim yok. Kendi deneyimimi paylaşacak olursam The Last Of Us Remastered'ı PS4 Slim'de sabit 60 FPS bitirdim gram düşme olmadı yani.
Ben the last of us ı sabit 30 çalistirabildigini saniyodum bu bilgi için tesekkur ederim 2. Oyununu oynama firsatiniz oldumu büyük ihtimal sabit 30 fps dir ama god of war sabit 30 değil diye biliyorum internette çok ps4 ile ilgili bilgi yok ne yazikki

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben the last of us ı sabit 30 çalistirabildigini saniyodum bu bilgi için tesekkur ederim 2. Oyununu oynama firsatiniz oldumu büyük ihtimal sabit 30 fps dir ama god of war sabit 30 değil diye biliyorum internette çok ps4 ile ilgili bilgi yok ne yazikki
2. oyunu oynayamadım çünkü çok pahalı :D

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Size 1 2 soru sorabilirmiyim acaba

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
2. oyunu oynayamadım çünkü çok pahalı :D
Ps4 ü ne zaman aldiniz ve kaç tl ye :) yeni bir ps4 kullanicisi olarak days gone tlou 1 ve tlou 2 ratchet and clank fln oynamak istiyorum bunun haricinde kaç tane özel oyunu var

Size ulaşabilecegim steam veya sosyal medya hesabiniz varmi acaba :)

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ps4 ü ne zaman aldiniz ve kaç TL ye :) yeni bir ps4 kullanicisi olarak days gone tlou 1 ve tlou 2 ratchet and clank fln oynamak istiyorum bunun haricinde kaç tane özel oyunu var
Benim konsolum yok yakın bir arkadaşımın konsolu var. Onda oynadım çoğunlukla. Hatta bazı oyunlar için ortak para koyup aldık falan. Sony'nin özel oyunları baya zengin. Bloodborne, God of War, Infamous, Unchearted, Until Dawn, The Order 1886, Shadow of Colossus, The Last Guardian, Ghost of Tsushima, Killzone vs. bunlar hep sadece PS'de oynayacağın oyunlar.

He zamanında BİM'den 1299 TL'ye almıştı.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ps5 dijital sürüme bir miktar daha ekleyip almak isterim ama ps5 de oyunlar çok pahali olucak ps4 alip özel oyunlarini bitireyim dedim pc oyunsuyum zaten ps de çok zaman ayirmam büyük ihtimal

Son sürüm olduğundan bir sorunu olmaz glb
Ps5te ps4teki oyunların %99u çalışıyor. Geirye uyumluluğu var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,666
Üyeler
155,293
Son üye
ATTACKKING
Top Bottom