Neler Yeni

Ps5 1TB Tek Kol 15499 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mark
Firma sahibiyim Demirakel adlı satıcı benim maalesef dün geceden itibaren hesap çalındı trendyola bildirdik fakat hala mağazamızı kapatmadılar yasal süreç başladı lütfen itibar edip sipariş vermeyin. Maalesef Trendyol altyapısında bu kadar sıkıntı olduğunu tahmin etmiyordum. 180 ne yakın sipariş bildirimi geliyor panele giremiyorum ön muhasebe programına entegre olduğu için fatura bilgilerini görebiliyorum. Mağdur olan çok fazla kişi var fiziksel karttan onaylanan kartlardan farklı bölgelerde çekim gerçekleşmiş trenyola bizzat suç duyurusunda bulunduk süreç başladı. Bilginiz olsun arkadaşlar. Bilgi vermek insalık görevim sözlerime ister itibar edin ister etmeyin gerçek maalesef bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda kanıtı arkadaşlar
Geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Firma sahibiyim Demirakel adlı satıcı benim maalesef dün geceden itibaren hesap çalındı trendyola bildirdik fakat hala mağazamızı kapatmadılar yasal süreç başladı lütfen itibar edip sipariş vermeyin. Maalesef Trendyol altyapısında bu kadar sıkıntı olduğunu tahmin etmiyordum. 180 ne yakın sipariş bildirimi geliyor panele giremiyorum ön muhasebe programına entegre olduğu için fatura bilgilerini görebiliyorum. Mağdur olan çok fazla kişi var fiziksel karttan onaylanan kartlardan farklı bölgelerde çekim gerçekleşmiş trenyola bizzat suç duyurusunda bulunduk süreç başladı. Bilginiz olsun arkadaşlar. Bilgi vermek insalık görevim sözlerime ister itibar edin ister etmeyin gerçek maalesef bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda kanıtı arkadaşlar
Geçmiş olsun,Trendyol olduğu için bi heveslendim ama forumda yazılanları görünce sipariş vermedim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sipariş verenlere geçmiş olsun. Parayı alırsınız da adresinize kapıda ödemeli 100 tane pizza gelebilir dikkat edin 😂

Demirakel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Suat Demir
Geçmiş olsun,Trendyol olduğu için bi heveslendim ama forumda yazılanları görünce sipariş vermedim
Teşekkür ederim ama maalesef trendyola tüm sss leri ve haberleri göndermeme rağmen mağazayı dondurmadılar. Satış devam ediyor ve hala sipariş veren 100 lerce kişi var Trendyol sanıyorumki bu durumdan memnun çünkü sipariş verilen ürünün parası Trendyol havuzunda bekletiliyor ve 2 gün için 4 milyon TL lik sipariş geldi ve hala bir önlem almıyorlar yazık Trendyol ile sürecimiz mahkeme yolu ile devam edecek lütfen hala söylüyorum sipariş vermeyin arkadaşlar yazık günah kart bilgilerinize ulaşabilecek kadar güvenlik açığı var telefonlar susmuyor mağdur olan olması gerekenden daha fazla çekim yapılmış kartlar var dikkat edin.

bgrgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra Yasin Genç
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun pazar günü akşam 6 gibi aynı olay başıma geldi giriş bilgilerim değiştirilmiş Trendyol yardımcı olmuyor nasıl bir yol izlediniz

Demirakel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Suat Demir
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun pazar günü akşam 6 gibi aynı olay başıma geldi giriş bilgilerim değiştirilmiş Trendyol yardımcı olmuyor nasıl bir yol izlediniz
Hala mağazamı geri alamadım Trendyol kadar böyle vurdum duymaz sorumsuz firma görmedim haram zıkkım olsun emeklerim mahkemeye verdim artık

Lian_GR

80+
Top Bottom