Neler Yeni

ps5 almak istiyorum sizce almalı mıyım ne yapmam lazım

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
hic konsolum olmadı ama pcye cıkan cogu aaa hikayeli oyunu oynadım ps5te oyun almak pahalı mı veya hangi modeli almam daha iyi olur slim daha iyi gibi dusunuyorum cdli olanı mı almalıyım sizce
Alınmaz bence. Kendine has oyunu yok büyük olarak, hiçbir avataj sağlayan yanı yok. Ps plus alıp oyunları oynayabilirsin ama belirli oyunlar var. Bana eğer gerçekten bütçen bunu rahat karsilamiyorsa borçla falan almak saçma geliyor. Ama elinde varsa para ve oyun çok seviyorsan alırsın.

Berkyozclk

80+ Bronze
Alınmaz bence. Kendine has oyunu yok büyük olarak, hiçbir avataj sağlayan yanı yok. Ps plus alıp oyunları oynayabilirsin ama belirli oyunlar var. Bana eğer gerçekten bütçen bunu rahat karsilamiyorsa borçla falan almak saçma geliyor. Ama elinde varsa para ve oyun çok seviyorsan alırsın.
borca girmicem param var her oyunu oynayabildigim pcmde var ama ps istiyom pcye cıkmayan oyunları oynamak icin bş de ben sevdigim oyunları hep oynarım rdryi de 2 kez bitirdim baya uzun olmasına ragmen tek uzuldugum oyunlara turkce yama yapamiyicak olmam gta5 te mesela onu da hic oynamadım oynarım

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
psplus kesin alırım zaten bi de mesela last of us part 2 nerden almak mantıklı olur kutulu vs fiyatları ne biliyon mu hic
Mesela bu tür ps4’e çıkmış özel oyunlarda ps store’da fiyatı iyi ise alınabilir veya indirim beklenebilir, şuan fiyatı 999 TL indirim beklenebilir veya şimdi alınmak isteniyorsa kutulu olarak alınabilir

Berkyozclk

80+ Bronze
Mesela bu tür ps4’e çıkmış özel oyunlarda ps store’da fiyatı iyi ise alınabilir veya indirim beklenebilir, şuan fiyatı 999 TL indirim beklenebilir veya şimdi alınmak isteniyorsa kutulu olarak alınabilir
kutulu oyunlar daha mı ucuz oluyo daha mı pahalı

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
kutulu oyunlar daha mı ucuz oluyo daha mı pahalı
genelde yeni çıkan oyunlarda dijitale göre kutulu oyunlar daha pahalı oluyor
Ama eski kutulu ps4 oyunları genelde ps store’a göre daha ucuz oluyor( bazen de büyük indirimler olunca ps store daha ucuz da olabiliyor)

Berkyozclk

80+ Bronze
genelde yeni çıkan oyunlarda dijitale göre kutulu oyunlar daha pahalı oluyor
Ama eski ps4 oyunları genelde ps store’dan pahalı oluyor
ps4 oyununu ps5te oynamak istedigimde cd ile alırsam oynayabiliyom di mi yoksa oyunun ps5 cdlisi mi oluyo

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
Fakat gta 5 gibi next gen sürümleri oluyor o next gen sürümler için ps5 cd’si alman gerek, ama yine ps4 cd’sini taksan çalışır

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
borca girmicem param var her oyunu oynayabildigim pcmde var ama ps istiyom pcye cıkmayan oyunları oynamak icin bş de ben sevdigim oyunları hep oynarım rdryi de 2 kez bitirdim baya uzun olmasına ragmen tek uzuldugum oyunlara turkce yama yapamiyicak olmam gta5 te mesela onu da hic oynamadım oynarım
Son zamanlarda pc ye çıkmayan ps oyunu az kaldı. Birçok oyun pc de var. ghost of tsushima için ps5 bakıyordum pcye çıktı oynadım bitirdim. Almama gerek kalmadı. Şahsi düşünce ve fikirdir ama ben şuan ps5 e para vermem. Gta fanı seveni bekleyeni vs değilim. O yüzden bana göre alınmaz bir konsol. Xbox tarafı da öyle. Belki benim gözümden kaçtı ama büyük bir oyun çıkmadı iki konsola da galiba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,991
Üyeler
156,419
Son üye
emresalim41
Top Bottom