Neler Yeni

PS5 almak mı PS5 Pro beklemek mi

Ps5 almak mı PS5 pro beklemek mi

• Oy kullanan toplam üye
    84

Golf 4 R32

80+ Silver
ben olsam bekler miydim? hayır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed Enes Topraklı
O daha kötü 1 senede ne oyun çıkacak ki PS5 pro almak için kendini ikna edeceksin zaten hali hazırda gow ragnarok spider man 2 hatta bloodborne bile pcye gelir. PS5 pro almak için hali hazırda konsol oyuncusu olmak lazım ama bence siz konsol oyuncusu değilsiniz.
PS5 şimdi al pro ya Allah kerimdir diyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS5 şimdi al pro ya Allah kerimdir diyorsun
Konsolcu değilim olacağım

Son düzenleme:

TahinPekmez

80+ Silver
ps4 ile pro arasinda 4k özelliği var. ps5 ile ps5 pro arasinda çok bir fark olur mu sanmam. anca kapasitesi yüksek olur. yani gta6 gibi oyunlar için özel olarak donanimsal bir yükseltme yapılmaz galiba. Sen arastir yinede

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed Enes Topraklı
ps4 ile pro arasinda 4k özelliği var. ps5 ile ps5 pro arasinda çok bir fark olur mu sanmam. anca kapasitesi yüksek olur. yani gta6 gibi oyunlar için özel olarak donanimsal bir yükseltme yapılmaz galiba. Sen arastir yinede
Hafıza artışı benim pek sorunum değil 4tb harici diskim var kendinden gelişi 2tb olacak değil ya 1tb olacaktır yine donanımsal anlamda ve gözle görülür farklar olacak mıdır oyun oynarken 5de mi prodamı oynuyorum anlamayacak isem 5 i alırım.

TahinPekmez

80+ Silver
Hafıza artışı benim pek sorunum değil 4tb harici diskim var kendinden gelişi 2tb olacak değil ya 1tb olacaktır yine donanımsal anlamda ve gözle görülür farklar olacak mıdır oyun oynarken 5de mi prodamı oynuyorum anlamayacak isem 5 i alırım.
bence en fazla ps5 pro da 4k FPS artışı olur.

TahinPekmez

80+ Silver

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Bence Ps5 güç olarak yeterli bir konsol değil. Bazı oyunlarda stabil 60 fps bile veremiyor. Performans modunda. Bir de 4K 120FPS diye çıktı. Ancak 120fps oynatacak oyun da çok sınırlı yok gibi. Yine de alabilirsin işini görür. Pro çıkınca çok fark olursa satarsın pro alırsın. Beklemenin çok manası yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Bence Ps5 güç olarak yeterli bir konsol değil. Bazı oyunlarda stabil 60 fps bile veremiyor. Performans modunda. Bir de 4K 120FPS diye çıktı. Ancak 120fps oynatacak oyun da çok sınırlı yok gibi. Yine de alabilirsin işini görür. Pro çıkınca çok fark olursa satarsın pro alırsın. Beklemenin çok manası yok.
Spiderman editon alsam alacağım onu da satmam o kadar kolay olur mu ve nasıl satacağım alıcı çıkacak mı?

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Spiderman editon alsam alacağım onu da satmam o kadar kolay olur mu ve nasıl satacağım alıcı çıkacak mı?
Her türlü çıkar. Ps5 piyasası canlı. Kendim kullanıp sattım. 3-4 ay önce

Top Bottom