Neler Yeni

PS5 almak mı PS5 Pro beklemek mi

Ps5 almak mı PS5 pro beklemek mi

• Oy kullanan toplam üye
    84

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
En ucuz nereden bulurum yurtdışından getirenler de olur nereden nasıl geldiğinin önemi yok
Yurtdışı satan çok var sarı sitede falan ancak önermem. Satarken de herkes yurtdışı almayabilir. Ve problem cikarsa muhattap bulamayabilirsin

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Parayı güzel bi yere yatırıp beklemek TL de kalacaksa PS5 almak
Pc varsa o zaman PS5 Pro beklemek mantıklı gibi borsa ve fon dan tahminimce çıkana kadar 2 tane PS5 Pro parası çıkar bence onlada bi Meta Quest 3 belki 4 çıkar çıkarsa 4 bi de PS5 Pro alınabilir yani ben olsam böyle yapardım bu sırada uygulama mağazalarından oyun toplardım PS store ve meta mağazasından

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Peki kanka 😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısa özeti ne izleyemedim şuan
Konsolun oyunu bile yok neredeyse diyor, aldığıma pişman oldum diyor. Alacak olanlar bir kaç ay beklesin PS5 Pro alsın diyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Konsolun oyunu bile yok neredeyse diyor, aldığıma pişman oldum diyor. Alacak olanlar bir kaç ay beklesin PS5 Pro alsın diyor.
Çok teşekkür ederim bekliyorum o zaman da kafam çok karıştı biri bekle biri bekleme diyor ben ps5 pro alma taraftarıyım ama beklemek boşa ise alırım da diyorum ps5 düzün spidi serisi beni çok cezbediyor da

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Çok teşekkür ederim bekliyorum o zaman da kafam çok karıştı biri bekle biri bekleme diyor ben ps5 pro alma taraftarıyım ama beklemek boşa ise alırım da diyorum ps5 düzün spidi serisi beni çok cezbediyor da
Beklemek istemiyorsan 2. el PS5 al, PS5 Pro çıkınca satıp onu alırsın. Ben olsam beklerdim zaten bilgisayarında vardır ki çıkmasına çok bir süre kalmadı 6 ay ila 1 yıl arası diyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Beklemek istemiyorsan 2. el PS5 al, PS5 Pro çıkınca satıp onu alırsın. Ben olsam beklerdim zaten bilgisayarında vardır ki çıkmasına çok bir süre kalmadı 6 ay ila 1 yıl arası diyorlar.
2.el alacağıma beklerim daha mantıklı

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed Enes Topraklı

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Hayatımda sadece ps2'im oldu üstleriyle hiç oynamadım. Bende almayı planlıyorum çok aşırı fazla oyun oynucağımı düşünmüyorum. Sizce ps5 mi almam gerekiyor yoksa ps5 pro yumu beklemeliyim. Malum ekonominin durumu belli fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Pc tarafında sağlam bir sistemimde var ne yapacağıma karar vermedim.
Seçeneklerim arasında ; Ps5 almak - Pro beklemek - Almamak .

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Atakan
Mesajları okumadım ama (yoksa eğer) PC almak çok daha mantıklı.
Dualsense aldım ve kablosuz her oyunu oynayabiliyorum PC'de. Özel oyunlarda patır patır geliyor PC'ye.
Daha fazla detaya girmeyeceğim çok fazla neden var.

PC var ve konsol almak istiyorsan sadece özel oyunlar vs için 9.00 versiyon altı sıfır PS4 Pro alıp jailbreak yapıyorsun, aşırı kolay. Oynayıp sıkılıp satıyorsun.
Yine bulabilirsen 4.51 versiyon altı bir PS5 alıyorsun ve Jailbreak yapıp PS4 oyunları kurup oynuyorsun. Sıkılıp satıyorsun.
Selametle 👋

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Mesajları okumadım ama (yoksa eğer) PC almak çok daha mantıklı.
Dualsense aldım ve kablosuz her oyunu oynayabiliyorum PC'de. Özel oyunlarda patır patır geliyor PC'ye.
Daha fazla detaya girmeyeceğim çok fazla neden var.

PC var ve konsol almak istiyorsan sadece özel oyunlar vs için 9.00 versiyon altı sıfır PS4 Pro alıp jailbreak yapıyorsun, aşırı kolay. Oynayıp sıkılıp satıyorsun.
Yine bulabilirsen 4.51 versiyon altı bir PS5 alıyorsun ve Jailbreak yapıp PS4 oyunları kurup oynuyorsun. Sıkılıp satıyorsun.
Selametle 👋
Bir şey anlamadım özür dilerim

Top Bottom