Neler Yeni

PS5 DE OYUN DEPOLAMAK İÇİN HARİCİ SSD Mİ HDD Mİ ?

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal
Merhaba arkadaşlar

ps5 alacağım yakın zamanda ps plusdaki oyunların bir çoğunuda indirip haricimde tutmak istiyorum oyun silmek istemiyorum.

harici ssd mi yoksa hdd mi tavsiye edersiniz? önerilerinize açığım

iyi forumlar

charliechaplin

80+ Bronze
düşünsene konsola o kadar para veriyorsun birde ssdye para veriyosun 🤣🤣🤣🤣 oyun parası da cabası. ps plus alıyorsun eline 2,3 indie "5 kuruşluk" oyun geçiyor ki ps seni tavlasın 🤣🤣🤣🤟

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
ssd almanı tavsiye ederim, ps5 içinde ssd yuvası var yerinde olsam m.2 ssd alırdım 3-4 tb

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ssd almanı tavsiye ederim, ps5 içinde ssd yuvası var yerinde olsam m.2 ssd alırdım 3-4 tb
harici düşünüyorum ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşünsene konsola o kadar para veriyorsun birde ssdye para veriyosun 🤣🤣🤣🤣 oyun parası da cabası. ps plus alıyorsun eline 2,3 indie "5 kuruşluk" oyun geçiyor ki ps seni tavlasın 🤣🤣🤣🤟
1 tb hafızası var ama ben oyun silmek istemediğim için harici bir şey alıp oraya depolamak istiyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar

ps5 alacağım yakın zamanda ps plusdaki oyunların bir çoğunuda indirip haricimde tutmak istiyorum oyun silmek istemiyorum.

harici ssd mi yoksa hdd mi tavsiye edersiniz? önerilerinize açığım

iyi forumlar
PS5'te okuma hızı en az 5500 MB bir M2 SSD olmak zorunda. Bunun dışında HDD ya da SSD olmuyor.

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal
Harici SSD'de oyunları sadece depolarsın. PS4 oyunları oynanabiliyormuş ve PS5 oyunları oynanmıyor.
anladım yani ps5 oyunlarını cihaza ps4 oyunlarını hariciye depolarsam sorun yok gibi

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
anladım yani ps5 oyunlarını cihaza ps4 oyunlarını hariciye depolarsam sorun yok gibi
dostum işi yokusa sürme bence, saglamından 3-4 tb ssd al yuvasına tak gıcır gıcır depolarsın. harici ile oyun oynatmaz zaten, kendi sdd'si bile 7/6 performans veriyor. bu güçte harici çok daha pahalıya gelir

dostum işi yokusa sürme bence, saglamından 3-4 tb ssd al yuvasına tak gıcır gıcır depolarsın. harici ile oyun oynatmaz zaten, kendi sdd'si bile 7/6 performans veriyor. bu güçte harici çok daha pahalıya gelir
2-3gb güçteki harici bir ssd ile konsolun tam performansını alamayabilirsin hem

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal

harici bir yuvasımı var ssd olarak yoksa eskiyi söküp mü takıyoruz ?

birde öneriniz varmıdır

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
harici bir yuvasımı var ssd olarak yoksa eskiyi söküp mü takıyoruz ?

birde öneriniz varmıdır
Harici bir M2 SSD yuvası var. Eskiyi sökmüyorsun. YouTube'da nasıl takılacağına yönelik videolar buluyor.

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,874