Neler Yeni

ps5 fat mi slimmi slim ile ilgili biraz korkum var

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Halit Efe Kaplan
merhabalar normalde slim daha mantıklı 3k daha ucuz suan fat kasaya gore fakat slimde zamanında xbox 360 taki gibi 3k hatasına benzer bır hata olurmu dıye korkuyorum sızın dusuncelerınız nelerdır olur dersenız fat alayım sağlam olsun

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
merhabalar normalde slim daha mantıklı 3k daha ucuz suan fat kasaya gore fakat slimde zamanında xbox 360 taki gibi 3k hatasına benzer bır hata olurmu dıye korkuyorum sızın dusuncelerınız nelerdır olur dersenız fat alayım sağlam olsun
aynı değil mi fiyatları nasıl 3k daha ucuz

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Halit Efe Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
kardeşim konuda yazdığın gibi fiyat aynı fat al sağlam olsun fiyat aynıysa ortada soru kalmıyor zaten

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,681
İsim
Emre
Discord
necromancerr
kardeşim konuda yazdığın gibi fiyat aynı fat al sağlam olsun fiyat aynıysa ortada soru kalmıyor zaten
Fat al sağlam olsun değil içindeki ürüne kadar aynı boyut farkı baya var ki ikiside aynı sağlamlıkta

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Halit Efe Kaplan
Fat al sağlam olsun değil içindeki ürüne kadar aynı boyut farkı baya var ki ikiside aynı sağlamlıkta
hocam ordada yazdım slimdede donanım sıkışlığı olup 3k hatası gıbı bır hata olmasından korkuyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,681
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam ordada yazdım slimdede donanım sıkışlığı olup 3k hatası gıbı bır hata olmasından korkuyorum
Hocam sony bunu düşünmüştür Xboxun düştüğü hataya düşmez sadece bi fan sesi sorunu var diye söylemişti birisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

burdan teardown videosuna bakabilirsin slimin

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Halit Efe Kaplan
Hocam sony bunu düşünmüştür Xboxun düştüğü hataya düşmez sadece bi fan sesi sorunu var diye söylemişti birisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

burdan teardown videosuna bakabilirsin slimin
fan sesi sıkıntı değil hocam çocuklugum ps4 cafelerde geçti yanı cogu gunum 20 tane ucak sesınde çalısan ps4 ile yaşarak geçti hocam bana vız gibi gelir bu :D

Durotan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Soykan
fan sesi sıkıntı değil hocam çocuklugum ps4 cafelerde geçti yanı cogu gunum 20 tane ucak sesınde çalısan ps4 ile yaşarak geçti hocam bana vız gibi gelir bu :D
Hocam o derece bir fan sesi değil tv sesini 8-10 bile yapsanız duyamazsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
slim soğutma olarak daha iyi diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Can BALIKCI
Slim fat farki boyut ve CD kompakt olması. Slimlerde güç kaynağı problemi çıkmaya başladı diye biliyorum. Fat 1216 serisi alabilirsin sorunsuz. Slimler daha pahalı. Hemde Türkiye garantili olmayan yurtdışı slim ile tr cihazı olan fat kasa arasında ki fark 3000tl civarında. Tr cihazı 19 bine 2. El temiz bulursan al. Slim mağaza garantili ürünler 21-22 civarı.

ilyas01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas ilyas
Ps5 slim cfi 2015 spiderman 2 oyunlu amerikan versiyonu konsolu tr ye ilk geldiği zamanlar kapalı kutu garantisiz olarak aldık kurulum yaptık verileri aktardık ev kalabalık tam bir hafta çocuklar kuzenler derken kapatmadan sp2 gta5 cod fifa vs ne varsa oynadık elektrik gitti geldi gitti geldi oyun indirdik sildik yanlış bişey yaptık komple sıfırladık sonra yine oyun vs derken hiç bişey olmadı arkadaşın cfi1216 fat kasayı yan biyana ekranı ikiye bölüp denedik slimde renkler daha keskin daha canlı övmek için demiyorum deneyip gördük 1216 biraz daha sessiz fan olayında ama renk farkı iyi yönde slimde bariz daha iyi slim fanı bi tık sesli çalışıyor ve 250gb fazladan yer var alacak arkadaşların sorun yaşayacağını sanmıyorum ve boyutu fat kasaya göre çok iyi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ps5 slim cfi 2015 spiderman 2 oyunlu amerikan versiyonu konsolu tr ye ilk geldiği zamanlar kapalı kutu garantisiz olarak aldık kurulum yaptık verileri aktardık ev kalabalık tam bir hafta çocuklar kuzenler derken kapatmadan sp2 gta5 cod fifa vs ne varsa oynadık elektrik gitti geldi gitti geldi oyun indirdik sildik yanlış bişey yaptık komple sıfırladık sonra yine oyun vs derken hiç bişey olmadı arkadaşın cfi1216 fat kasayı yan biyana ekranı ikiye bölüp denedik slimde renkler daha keskin daha canlı övmek için demiyorum deneyip gördük 1216 biraz daha sessiz fan olayında ama renk farkı iyi yönde slimde bariz daha iyi slim fanı bi tık sesli çalışıyor ve 250gb fazladan yer var alacak arkadaşların sorun yaşayacağını sanmıyorum ve boyutu fat kasaya göre çok iyi
Ben pazar sabahı açmadan önce bölgede elektrik kesintisi var mı diye kontrol ediyorum Avrasya garantili olmasına rağmen, arkadaşın yaptıklarına bakın. :) Sakınan göze çöp batar hesabı ilk açık verdiğimde bozulur benim cihaz. :)

Top Bottom