Neler Yeni

Öneri PS5 İçin Ucuz Kol Arıyorum

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Merhaba arkadaşlar PS5 te kullanmak için ucuz yollu bı kol ariyorum. Mortal Kombat Tekken v.s oyunlarında malum hızlı basmak lazım tuşlara o yüzden dualsense gibi pahalı bir kolu kullanmak istemiyorum. Kablolu kablosuz herhangi bir kol olur. Şimdiden teşekkürler.

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Merhaba arkadaşlar PS5 te kullanmak için ucuz yollu bı kol ariyorum. Mortal Kombat Tekken v.s oyunlarında malum hızlı basmak lazım tuşlara o yüzden dualsense gibi pahalı bir kolu kullanmak istemiyorum. Kablolu kablosuz herhangi bir kol olur. Şimdiden teşekkürler.
Konuya cevap olmayacak ama bu istediğiniz şey tam olarak bugattiye sanayiden lastik taktırmak gibi bir şey.. neden ps5 alıp ucuz bir kol arıyorsunuz? Ps5 alan kolu da almalı bence.

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuya cevap olmayacak ama bu istediğiniz şey tam olarak bugattiye sanayiden lastik taktırmak gibi bir şey.. neden ps5 alıp ucuz bir kol arıyorsunuz? Ps5 alan kolu da almalı bence.
Hocam yazdığım şey tam anlaşılmamış sanırım. Orijinal dualsense var zaten ama dövüş oyunlarında kullanıp tuşlarının hızlı eskimesini istemiyorum.

SnareEcho

80+ Silver
Ya bunu alırsın.
Ya da bunu. Son attığım linkteki bende var çok memnunum.

Bor4

80+ Bronze
Ya bunu alırsın.
Ya da bunu. Son attığım linkteki bende var çok memnunum.
2 kolda çöpten öte kaldıki adam ps5 de kullanacak bunlar ne

Bor4

80+ Bronze
ps5 e rampage kol al deyip iyi diyor allahım şaka gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuncu kol bende var ve hiç de çöp değil.
ne ölü bölgeden anlıyorsun ne tetik hassasiyetinden kaç yıllık konsolcuyum konu sahibide adam akıllı kol kullanmış sence ölü bölgesi fazla tetik gecikmesi çok ayrıca rampage marka dandirik kol alırımı bluetooth bile yok ne anlatıyon sen hacı

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Valla öyleyse cidden müthiş olur
Şimdi baktım da ps5 deki PS4 oyunların da çalışıyor diyor ama ben FIFA oynadım ps5 de ps4 kolu ile , iyice bir bakın hocam boşuna almış olmayın sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıklayıcı bir video konu ile alakalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom