Neler Yeni

ps5 mi xbox series x mi?

hbx2022

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Habib Buğra TÜRKMEN
playstation tarafında yeni ps plus extra geliyor, ancak yayınlanan oyun listesinde ps5 kütüphanesinde bir hayli düşük oyun var. sizce hangisini almalıyım?

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
PS5 denebilir, artık üyelik sistemi de geldi ve Xbox tan çok daha iyi oyunlar PS de bulunuyor. Kütüphane zamanla genişleyebilir. Tabii ki karar sizindir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,787
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
playstation tarafında yeni ps plus extra geliyor, ancak yayınlanan oyun listesinde ps5 kütüphanesinde bir hayli düşük oyun var. sizce hangisini almalıyım?
Bence düşük değil hatta gayet yeterli oyun var Ps5 daha avantajlı Ps plus kullanacaksan

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,502
İsim
Oğuz Oğuz
Eğer hayatında hiç ps oyunları oynamadıysan ps5 ama daha önce hepsini oynadıysan ve bir oyuna 800₺ veremeyeceksen Xbox almalısın.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
üyelik sistemi olmasa xbox derdim ama artık fıstık gibi ps plus var ve bu daha sadece gösterilen oyunlar 400den fazla oyun olacagı söyleniyor kesinlikle ps5 al zaten sadece ps'in kendi özel oyunları seni 6 aya yakın idare eder o sırada da ps plus kütüphanesi maşallah seviyesine gelir yüksek ihtimal

Kadir_1987

80+ Silver
Playstation 5 öneririm.
Neden diyecek olursan da.
Game pass'e esinlenilerek yeni çıkan plus üyelik içerisine dahil edilen oyunlara bakarak kararını verebilirsin ve bence gayet de iyi bir sistem ve oyun kütüphanesine sahip ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Can Turhan
Discord
Dvlogsyt#4867
Ben Xbox Series S/X serilerinin tasarımını PS5'ten daha çok seviyorum.Ama seçmen için şu şekilde seçenekler sunabilirim:

Bilgisayar'ın iyiyse ve yanında konsol da istiyorsan PS5 al.Xbox için de 9. nesil bir kol alır bilgisayara bağlarsın zaten Xbox uyumluluk ve ele oturma açısından çok daha iyi.Oyunların aynısı bilgisayarda da olunca bir anlamı kalmıyor.

Bilgisayar'ın kötüyse ve artık hep konsoldan vs oynayacaksan Xbox al.Herkes yeni PS Plus için almalısın diyor ama bir konsola o kadar para döktükten sonra birkaç exc oynadıktan sonra oyunlara yine çok para vermeye deymez bence.Ama kütüphane Xbox kadar büyür mü bilmiyorum senin bileceğin iş.

Konsol zengin işi ikisi için de para bayılcan oyunlara :D

hbx2022

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Habib Buğra TÜRKMEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer hayatında hiç ps oyunları oynamadıysan ps5 ama daha önce hepsini oynadıysan ve bir oyuna 800₺ veremeyeceksen Xbox almalısın.
hayatımda hiç ps exc oyunlarından oynamadım ancak bi oyuna da 800tl bayılmak istemiyorum zaten ps plus extra çıkmasaydı direkt xbox alacaktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Xbox Series S/X serilerinin tasarımını PS5'ten daha çok seviyorum.Ama seçmen için şu şekilde seçenekler sunabilirim:

Bilgisayar'ın iyiyse ve yanında konsol da istiyorsan PS5 al.Xbox için de 9. nesil bir kol alır bilgisayara bağlarsın zaten Xbox uyumluluk ve ele oturma açısından çok daha iyi.Oyunların aynısı bilgisayarda da olunca bir anlamı kalmıyor.

Bilgisayar'ın kötüyse ve artık hep konsoldan vs oynayacaksan Xbox al.Herkes yeni PS Plus için almalısın diyor ama bir konsola o kadar para döktükten sonra birkaç exc oynadıktan sonra oyunlara yine çok para vermeye deymez bence.Ama kütüphane Xbox kadar büyür mü bilmiyorum senin bileceğin iş.

Konsol zengin işi ikisi için de para bayılcan oyunlara :D
of ya:D

Top Bottom