Neler Yeni

PS5 Nereden ala bilirim?

ilkin-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilkin
Arkadaşlar ps5 almak istiyorum. Trendyolda bakıyorum eurasia garantili yazıyor, yorumlarda çoğu kişi memnun kalmış. Teknosa ve vatan gibi yerlerde 25k satılıyor. Sizce güvenilirmidir?

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Arkadaşlar ps5 almak istiyorum. Trendyolda bakıyorum eurasia garantili yazıyor, yorumlarda çoğu kişi memnun kalmış. Teknosa ve vatan gibi yerlerde 25k satılıyor. Sizce güvenilirmidir?
Hocam trendyol güvenilir bir şirkettir bence alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka trendyol satıyor bunu ithalatçı garantili sıkıntı çıkarır mı bilmem ama
İthalatçı garantili'ler zaten bu fiyatlarda ama konu açan arkadaş sony garantili almak istiyorsa 21k verilir.

Hakan E.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan
yasin elektronik güvenilir.bir çok yorumu okudum.olumsuz bir yorum yazan hiç yok

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,991
İsim
Mert Can Ergün
Sahibinden

asko56

80+ Silver
ps5 fat kasa alma slim bekle paranıda doviz yap beklemeye geç hala daha resmi olarak sony bir distiribiritör ile anlaşmadı sony türkiyede yok boşa eurosia garanti diye 25 bayılma illa alıcaksan italatcı garantili bak sonuçta eurosia bile alasan garantisi yok sony türkiyeden çekildi

blackpool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
murat çilek
Slim beklemek mantıklo bence , o zaman fat kasada ikinci el fiyatları düşebilir. Bütçene göre tercih yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mert ali
Slim bence daha kötü özellik olarak aynı aşşadığındaki stand çıkmıyor disk çıkar tak vesaire oyunu cd ile bile alsanız internet ile indirme isticek tak çalıştır mantığı olmicak tek avantajı tertemiz 1 tb ile gelmesi bana kalsa şimdi ps 5 alınır sahibinden sıfır 16 ya rahat bulunuyor

asko56

80+ Silver
Top Bottom