Neler Yeni

Psu'dan dayanılmaz derecede rahatsız edici ses geliyor

Scup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
İyi günler, fsp hyper 80+ pro 650w fana sahip bir toplama pc almıştım yaklaşık 1 yıl kadar oluyor psudan inanılmaz rahatsız edici bir ses gelmeye başladı galiba psu fanından geliyor ses. Garantiye göndermek dışında yapabileceğim bir şey var mı merak ediyorum yardımcı olur musunuz.

Kasanın dibinden çektiğim için normalden biraz daha fazla ses geliyor videoya

Scup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coıl whıne yuksek ıhtımal
Hocam sanki traktör sesi gibi coil whine videolarına baktım böyle bi ses yok o videolarda. Ekran kartımda da hafif bi coil whine var böyle şiddetli bir ses değil o da.

Gurkanpiro

80+ Gold
Hocam sanki traktör sesi gibi coil whine videolarına baktım böyle bi ses yok o videolarda. Ekran kartımda da hafif bi coil whine var böyle şiddetli bir ses değil o da.
altında toz fıltersı varsa bır bakın temızleyın bı bendede vardı soktum ses azalmıstı

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,615
İsim
Selim
İyi günler, fsp hyper 80+ pro 650w fana sahip bir toplama pc almıştım yaklaşık 1 yıl kadar oluyor psudan inanılmaz rahatsız edici bir ses gelmeye başladı galiba psu fanından geliyor ses. Garantiye göndermek dışında yapabileceğim bir şey var mı merak ediyorum yardımcı olur musunuz.

Cw değil bu bir şey fana temas ediyor gibi ses geliyor

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
chade
garantisi varsa hemen gönder hiç kurcalama

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Talha

bobin sesi var.

Top Bottom