Neler Yeni

PTT kargo "gerçekleme düzenlendi" nedir?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Aliexpress üzerinden bir ürün almıştım dağıtıma bir kaç gündür çıkmıyordu. Bugünde bu şekilde gercekleme düzenlendi yazıyor bu nedir? Kargoda sorun varsa böyle oluyor yazıyorda süreç nasıldır?

Ekler

• Screenshot_20240418_221637_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240418_221637_Samsung Internet.jpg
    53.4 KB · Hit: 58

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
" Düzenlenen tutanakta, eksikliğin tüm ayrıntıları ile birlikte postayı teslim eden ve alanların adı, soyadı, unvanları ve imzaları bulunur. Mevcut durumu ara merkezde tutanakla tespit edilen eksik ya da hasarlı postalar, yeniden emniyete alınarak sevk edilir. "

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
" Düzenlenen tutanakta, eksikliğin tüm ayrıntıları ile birlikte postayı teslim eden ve alanların adı, soyadı, unvanları ve imzaları bulunur. Mevcut durumu ara merkezde tutanakla tespit edilen eksik ya da hasarlı postalar, yeniden emniyete alınarak sevk edilir. "
Hocam onu anladım ama genel olarak süreç nasıl işler? Yani bundan sonra olacak süreçte. Ürün bir kaç gün geç mi teslim edilir? Veya tekrar Çin'e dönme ihtimali var mıdır? Aklıma bunlar takıldı. Ürün bana ulaşmadan böyle bir tutanak tutulmuş çünkü.

Nerepla_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alperen Polat
Benim AliExpress'ten aldığım siparişte de aynısı yazıyor şu anda. 17 gündür İstanbul içinde dolaşıyor, şaka gibi resmen.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim AliExpress'ten aldığım siparişte de aynısı yazıyor şu anda. 17 gündür İstanbul içinde dolaşıyor, şaka gibi resmen.
Kankam bana bugün ulaştı. Sanırım cihat listesine eklendi gibi bir mesaj. Sende sorun olmasına üzüldüm geçmiş olsun.

Top Bottom