Neler Yeni

PttAvm Asus VG259QM Teşhir

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
Ghosting sorunu genel olarak VA panellerin sorunudur. IPS panellerin çoğunda ghosting olmaz. TN panellerin iyi olmasının sebebi daha performanslı özellikle yüksek hz de Benq çıkarmış olduğu monitörlerden dolayı. En büyük özellikleri Benq ların harekete bağlı bulanık oranın yok denilecek kadar az olması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fotoğrafda Ghosting yok gibi gözüküyor. Ufo hareket ederken aynanda kamera ile yakın mesafeden onunla bilrkite hareket ettirip çekeceğin video veya fotoğraf daha iyi ortaya çıkmasını sağlayacaktır
ben çok hissetmiyorum fakat işte yine de güzel bi 280 hz monitöre geçiş yapmak istiyorum bilemedim şimdi kafam karıştı baya

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
240 hz den sonra 40 hz nin farkı anlaşılmıyor bile 280 e bence gerek yok. Bu ürün çok uygun şuan kaçırma bence.
Alacağın IPS panellerin modellerinin performansları ve Benq 240 hz DYAC özelliği açılmış ile arasındaki fark. Profesyonel oynamıyorsan Benq almanı tavsiye etmem. Atmış olduğum Samsung fazlasıyla yeterli olacaktır.
asdasdasd.png

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
240 hz den sonra 40 hz nin farkı anlaşılmıyor bile 280 e bence gerek yok. Bu ürün çok uygun şuan kaçırma bence.
Alacağın IPS panellerin modellerinin performansları ve Benq 240 hz DYAC özelliği açılmış ile arasındaki fark. Profesyonel oynamıyorsan Benq almanı tavsiye etmem. Atmış olduğum Samsung yeterli olacaktır.
Alıntıyı görüntüle
bu samsung şuan kullandığım monitörden çok daha mı iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
bu samsung şuan kullandığım monitörden çok daha mı iyi
Dostum sende zaten IPS 280 hz monitör varmış :D. Marka biraz değişik ancak çektiğin fotoğrafta sorun yok. Alacağın monitörler iyi bile olmayabilir şuan mevcut olandan.

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
Dostum sende zaten IPS 280 hz monitör varmış :D. Marka biraz değişik ancak çektiğin fotoğrafta sorun yok. Alacağın monitörler iyi bile olmayabilir şuan mevcut olandan.
ayakları çok sıkıntı çıkartıyor bana mouseyi çarpıyorum sürekli, stand almak da pek içimden gelmiyo neden bilmiyom uğraştırır mı kolay mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Stand kullanan arkadaşlarım çok memnun. Uğraştırmaz

ConquerorXIV

80+ Gold
Asus Vg259qm almayı düşünüyorum fakat fiyat uçuk olduğundan 2. Ele yöneldim ve karşıma bu link geldi.
Hemen hemen 2. El fiyatına fakat teşhir yani 2. El mi daha mantıklı bu mu? Ölü piksel falan sonra uğraşmak istemiyorum tek çekim almayı düşünüyorum.

Onu mu almak daha mantıklı yoksa
Bunu mu
Fiyatı iyi değil ve teşhor monitör
Almak için bir neden yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
sizce bendeki gamebooster 2428ff den bu monitöre geçmek mantıklı mı
Hayır değil panel üreten genel büyük 2 firma var Samsung ve LG. 4-5 tane daha üreten küçük çaplı firmalar var. Belki Aynı panel bile olabilir içindeki.

ConquerorXIV

80+ Gold

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
FIyatı kazık ve ptt avmden zorda kalmadikca bir şey alınmaz

Al gec
bende şuan 280 hz ips monitör var ve ayaklarından şikayetçiyim bu tarz ayak istemiyorum bide buna geçmek mantıklı mı 280 hzden?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,725
Üyeler
147,594
Son üye
werdem
Top Bottom