Neler Yeni

PUBG 1000DAYS GİBİ SMOOTH GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
hocam işleme ölçeği 120 de doku ve kenar yumuşatma yüksekte diğerleri düşükte oyun içi ayarları bu şekilde
nvidia ayarları ise yapılı ve söylediğin gibi kaliteye çektim bu şekilde çamur gibi
Hayır hocam ya 10000daysin bütün ayarlarını aynı yapın , nvidia performansta kalsın kaliteyle bir alakası yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır hocam ya 10000daysin bütün ayarlarını aynı yapın , nvidia performansta kalsın kaliteyle bir alakası yok
Yanlış hatırlamıyorsam onlar nvidianın eski bir driverını kullanıyor o sürümünde keskinleştirme ayarı var şuanki driverlarında olmayan ordan yapıyorlar

Yanlış hatırlamıyorsam onlar nvidianın eski bir driverını kullanıyor o sürümünde keskinleştirme ayarı var şuanki driverlarında olmayan ordan yapıyorlar
Ayarları ultraya almayla falan alakası yok yani hemde boşu boşuna performanstan yiyiceksiniz. Anllattığım gibi yapıyorlar ama detaylı ayrıntısını bilmiyorum

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR
müsatitim hocam
her şey ultrada ve ortam iyice bulanıklaştı daha beter oldu

Ayarları ultraya almayla falan alakası yok yani hemde boşu boşuna performanstan yiyiceksiniz. Anllattığım gibi yapıyorlar ama detaylı ayrıntısını bilmiyorum
keşke biri detaylı bir şekilde nasıl yapılacağını bilseydi gerçekten 4070 var ama çamur gibi görüyorum gözüm kan ağlıyor

Ekler

• ultea.png
    ultea.png
    3.5 MB · Hit: 85

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan
hocam ne yapmalıyım şaştım kaldım
oyun dosya bütünlüğünü kontrol edin hocam ama çözüm olacağını sanmam bende emin olamadım ama sanki oyundan kaynak bir sıkıntı gibi hocam en son çare olarak silip tekrar yükleyin ama ayarlardan çözeceğini düşünüyorum ama pubgye hakim değilim tam bir şey diyemiyorum

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR
oyun dosya bütünlüğünü kontrol edin hocam ama çözüm olacağını sanmam bende emin olamadım ama sanki oyundan kaynak bir sıkıntı gibi hocam en son çare olarak silip tekrar yükleyin ama ayarlardan çözeceğini düşünüyorum ama pubgye hakim değilim tam bir şey diyemiyorum
hocam sildim yükledim 2 defa

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan
4070 var ve görüntü çamurdan beter amd kullanıcısıydım lakin nvidia beni fena üzdü
normalde böyle olmaması gerekli sadece pubgdemi yoksa diğer oyunlardada varmı eğer diğer oyunlardada varsa ddu ile sürücüleri sizip yeniden yükleyin hocam

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Çözse çözse bunu 1000days çözer.1000days discordundan yardım almayı deneyebilirsiniz belki kendisine ulaşmak zorda olsa

Top Bottom