Neler Yeni

PUBG mobile için ekran kartı önerisi.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Kötü değil. Gayet güzel belli bir süre götürür ama sonra ram, ssd ve psu nun yükseltilmesi gerekir. Bide güzel bir ekran kartı takar 1 yıl 1.5 yıl götürür.

ssd berbat 4 ay giderse şanslı saysın psu d eğiştirilmeli ram 3-4 sene yeterli ankart okey ama kötü s2h varken bu bütçede belki ram 8 vs yapılıp ekan kartı iyi bir şey alınmalıydı en iyi 1050 yada 750ti bulur 750tl ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
ssd sorunlu para gereksiz yere harcanmış psu gerçekten kötü

orantısız ekran kartına para kalmamış anakart b450serisinin en kötü kartı
1600 af ile 1650 super ikilisi güzel olur. Bunun neyi orantısız? Anakartta ilerde yükseltme yapmak için uygun.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Arda Barınır
Arkadaşlar konu sahibi SİSTEMİM NASIL diye bir şey sormamış sormadığı halde moral bozmayın ekran kartınızı önerin gidin başka konuya bu kadar basit.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Ekran kartım yandı herşeyi bilip bilmeden konuşmayı çok seviyorsunuz anlaşılan

tamam ssd nin sorunuyla psu nun berbatlığıyla ne alakası var ekran kartının yanmasının
Mesaj otomatik birleştirildi:

1600 af ile 1650 super ikilisi güzel olur. Bunun neyi orantısız? Anakartta ilerde yükseltme yapmak için uygun.

750 TL ye bana 1650s bulsana bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
tamam ssd nin sorunuyla psu nun berbatlığıyla ne alakası var ekran kartının yanmasının

Ben 750 TL ye 1650 s bulucam demedim. Daha dediğim şeyleri anlayamıyorsun. Senin ORANTISIZ lafına ben bunu dedim.

ArMTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Armi
Tek söyleyebileceğim Emulatörlerin Nvdia kartları kayırdığıdır :) Emulatör üzerindeki Akıcı Modları Oyun içi Akıcı modlarıyla birlikte orantılı yapılabildiği sürece en yakın oynanabilirlik ayarlanabilmektedir :)

Türkbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Türkbey Aslan

Ekran kartına para kalmamış diyorsun SSD psu fazla bir şey değil bütçem buna yetti bunu aldım boş yapmaya devam edecek misin dostum

Tek söyleyebileceğim Emulatörlerin Nvdia kartları kayırdığıdır :) Emulatör üzerindeki Akıcı Modları Oyun içi Akıcı modlarıyla birlikte orantılı yapılabildiği sürece en yakın oynanabilirlik ayarlanabilmektedir :)
Hocam AMD kesinlikle almayacağım yıl başını bekleyip 1650 Alicam

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
Ekran kartına para kalmamış diyorsun SSD psu fazla bir şey değil bütçem buna yetti bunu aldım boş yapmaya devam edecek misin dostum

Hocam AMD kesinlikle almayacağım yıl başını bekleyip 1650 Alicam
1650 güzel bir seçim olur. ORANTISIZ değil. Canını sıkma sistemin gayet yeterli.

Türkbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Türkbey Aslan
1650 güzel bir seçim olur. ORANTISIZ değil. Canını sıkma sistemin gayet yeterli.
Hocam ben söylüyorum zaten sistemimi zor topladım herkesin maddi gücü eşit olmuyor ben ekran kartı soruyorum alt tarafı neyse yeterince moralim bozuldu tam almam gereken ekran kartının linkini atabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
İstemezsen de bu var:https://www.akakce.com/ekran-karti/...-4gd3v2-128-bit-ddr3-4-gb-fiyati,6460720.html

Türkbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Türkbey Aslan
İstemezsen de bu var:https://www.akakce.com/ekran-karti/...-4gd3v2-128-bit-ddr3-4-gb-fiyati,6460720.html
Bu benim için yeterli olur mu hocam

Hangisini onerirsin tam olarak oyunu oynasam yeter bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
Ben r5 m430 ile donmadan PUBG mobile oynadım ve laptopla bunu yaptım. Hayli hayli yeter.

Hangisini onerirsin tam olarak oyunu oynasam yeter bana
Tavsiyem amd den yana olur. Bu bütçelerde amd daha faydalı bence.

Türkbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Türkbey Aslan
Ben r5 m430 ile donmadan PUBG mobile oynadım ve laptopla bunu yaptım. Hayli hayli yeter.

Tavsiyem amd den yana olur. Bu bütçelerde amd daha faydalı bence.
Tamam hocam teşekkür ederim siparişini veriyorum

Top Bottom