Neler Yeni

Pupg veya csgo dan para kazanabilir miyim?

LaketrooS

80+ Silver

LaketrooS

80+ Silver
H
Var ama o kadar detaylara inersek konu dışına çıkmış oluruz.
Ben önceden araştırmıştım kod dağıtan yerleri ama çoğu kod kullanım dışı fln oluyor dedi bir arkadaşım

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
H

Ben önceden araştırmıştım kod dağıtan yerleri ama çoğu kod kullanım dışı fln oluyor dedi bir arkadaşım
Forumda bunla ilgili çok konu araştırma yapmani öneririm hangi yollardan kazanan var nereyi takip etmen gibi sadece 1 olay yok farklı yöntemler var rehberlik konu benim yöntem farklı başkasınin farklı konuları gez geçmişe dair

LaketrooS

80+ Silver
Forumda bunla ilgili çok konu araştırma yapmani öneririm hangi yollardan kazanan var nereyi takip etmen gibi sadece 1 olay yok farklı yöntemler var rehberlik konu benim yöntem farklı başkasınin farklı konuları gez geçmişe dair
Hocam baktım neredeyse 4,5 forum gezdim ama maalesef bulamadım zaten önceden de bakıyordum bu beleş kodlara ama bulamadım :( yeni konu açtım eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim hocam

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Pupg veya CS go da itemler kazanıp pazarda satarak kendime oyunlar almak istiyorum. Sizce olur mu? Yoksa çok mu hayal kuruyorum?
Kazanırsın ama hemen yarın kâr etmezsin ya güzel bi fırsat bulacaksın ya da aylarca bekleyeceksin. Ben al sat yapıyorum şuan steam envanterim 500 TL. Stockholm 2021 kapsülleri artacak bir kaç ay sonra YTD.

LaketrooS

80+ Silver
Kazanırsın ama hemen yarın kâr etmezsin ya güzel bi fırsat bulacaksın ya da aylarca bekleyeceksin. Ben al sat yapıyorum şuan steam envanterim 500 TL. Stockholm 2021 kapsülleri artacak bir kaç ay sonra YTD.
Kral sana bir şey sormak istiyorum. Bedava Steam cüzdan kodu veren site biliyor musun? Hiç harcama yapmadım 5 dolar lazım.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Kanka çok para kazanacağını sanmam CSGO'dan. Ki item çıkarsan bile cs piyasası çökmüş durumda. Eşyayı steam dışında satman çok zor olur. Boşa zaman harcarsın diyeyim. Ki 5 doları da çıkartman 1 2 ayı bulur büyük ihtimal. O 90 TLlik kasaları çıkartmak baya şans istiyor.

LaketrooS

80+ Silver
Kanka çok para kazanacağını sanmam CSGO'dan. Ki item çıkarsan bile cs piyasası çökmüş durumda. Eşyayı steam dışında satman çok zor olur. Boşa zaman harcarsın diyeyim. Ki 5 doları da çıkartman 1 2 ayı bulur büyük ihtimal. O 90 TLlik kasaları çıkartmak baya şans istiyor.
Ben şöyle bir kaç TL veren kendime oyun alabileceğim paralar kazanmak istiyorum.

LaketrooS

80+ Silver

rıza baba

80+ Bronze
csgo da operasyon kas bu operasyon yaklaşık 1200tl kazandım.

LaketrooS

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,861
Üyeler
141,493
Son üye
lusernime
Top Bottom