Neler Yeni

Python da Kendimi Nasıl Geliştiririm?

wemre

80+
Arkadaşlar merhaba Python hakkında hiç bir bilgim yoktu. Geçen de YouTube da kısa bir özet videosu izledim Python ile ilgili ilgimi çekti bayağı sonra kurs vs bakayım dedim kurslar çok sıkıcı geliyor. Yapay zeka ile sorarak kendimce biraz birşeyler yazıyorum.
Tam anlamıyla kendimi nasıl geliştiririm?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım ve yazılım
tamamen araştırarak ogrenmen lazım yutube google den bakıp kendini geliştire bilirsin

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Alihan YILMAZ
Kendi dokumantasyonuna bakabilirsin. Python ile birlikte kurulu gelir. Programlama sıkıcıdır. O konuda yapılabilecek bir şey yok.

wemre

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi dokumantasyonuna bakabilirsin. Python ile birlikte kurulu gelir. Programlama sıkıcıdır. O konuda yapılabilecek bir şey yok.
Yok hocam sıkıldığımdan değilde online kurslarda hep böyle uzatarak anlatıyor gibime geliyor yoksa kendim sıkılmıyorum.

wemre

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba Python hakkında hiç bir bilgim yoktu. Geçen de YouTube da kısa bir özet videosu izledim Python ile ilgili ilgimi çekti bayağı sonra kurs vs bakayım dedim kurslar çok sıkıcı geliyor. Yapay zeka ile sorarak kendimce biraz birşeyler yazıyorum.
Bazı kurslarda Anaconda ile öğretiyorlar sizce bunla öğrenmek daha kolay yoksa Pycharm vs de mi öğrenmek kolay

szroel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre
Dökümantasyon felan değil de videolar ile devam et. Youtube videoları vs izliyebilirsin. Yapay zeka zaten pythonda yardımcı oluyor. Ancak yazdırdığın koduda anlaman gerekiyor. Bunuda yapay zekaya sorup anlatmasını istiyebilirsin.
Ben udemy ve youtube ile başladım. 2-3 ay sonra projeye başladım ve tamamen geliştirerek devam ettim. Benim zamanımda yapay zeka yoktu. Hatalar alıyordum hatayı googlede araştırıp çözümü bulup devam ediyordum.

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Ahmet
önce biraz python ın kodlamasını yani bazı önemli yerlerini araştırın şartları falan örn c# da "" kullanırken veri tabanı ekleyince '_' tek tırnak kullanman gerekiyor bunun gibi dili biraz araştır daha sonra bir şey belirle ve onu yapmaya çalış böyle böyle kendini geliştir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
937,714
Üyeler
147,403
Son üye
Shockwawee