Neler Yeni

python için türkçe kaynak önerisi

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
python için türkçe kaynak önerisi lazım. olsun, paralı veya beleş fark etmez teşekkürler.

QWuiet

80+ Bronze
Banada lazım up up up

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Hocam bir data scientist olarak söylüyorum, Python için bulabileceğin türkçe kaynak en fazla 101 seviyesinde olur. 1 Aylık bir eğitimden sonra maalesef asla türkçe kaynak bulamayacaksın. O yüzden ingilizce öğrenmek maalesef ki zorundasın.

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bir data scientist olarak söylüyorum, Python için bulabileceğin türkçe kaynak en fazla 101 seviyesinde olur. 1 Aylık bir eğitimden sonra maalesef asla türkçe kaynak bulamayacaksın. O yüzden ingilizce öğrenmek maalesef ki zorundasın.
ingilizcem gayet iyi zaten . O zaman güzel bir yabancı kaynak atar mısın? öğrenmek istiyorum ama kaynak bulamıyorum

3xPower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Y.
nasıl öğrendiniz ? bi ara bende merak salmıştım ilerleyemedim

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
https://python-istihza.yazbel.com Eskiden yeterliydi ben ilk öğrenirken çok Türkçe içerik yoktu güncel midir bilmiyorum ama temel-orta düzeye getirebilecek bir kaynak. Gerisi sende bitiyor ne kadar proje yaparsan o kadar aklına oturur.

Top Bottom