Neler Yeni

Çözüldü✓ QCY T13 ANC Alınır mı?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
Arkadaşlar 900-500₺ arası kablosuz kulaklık arıyorum bayağı araştırdım QCY T13 ANC yi buldum alınır mı? mikrofonu nasıl ses kalitesi nasıl? Yada bu fiyata daha iyi bir kablosuz kulaklık varmı

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Sinan İ.
Fiyatını hak eden kulaklık bu paralara kesinlikle alınır.
Mikrofonu güzel gayet net ses gidiyor.
Müzik dinlemek güzel ama film izlemek kesinlikle daha iyi çünkü konuşmaları çok net olarak aktarıyor.
Benim kulaklarımda uzun süre kullanımda ağrı yaptı ama o kişiden kişiye değişir.
ANC siz var bende o yüzden ANC nasıl bilmiyorum.
Diğer marka kulaklıklarda kullandım arkadaşlarımdan da çok fikir aldım QCY markası özellikle batarya konusunda çok iyi kulaklık yapıyor. Yıllardır kullandığım T5 modeli de hala sapa sağlam duruyor ve daha ergonomik olduğu için daha sık kullanıyorum ama mikrofonu baya kötü diye T13 modelini aldım.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Arkadaşlar 900-500₺ arası kablosuz kulaklık arıyorum bayağı araştırdım QCY T13 ANC yi buldum alınır mı? mikrofonu nasıl ses kalitesi nasıl? Yada bu fiyata daha iyi bir kablosuz kulaklık varmı
Alınır ben kendim kullanıyorum çok mennunum

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Araştırmalarım bana Qcy Ht05 tarafında daha olumlu sonuçlar verdi ben şahsen Ht05 alırdım. Anc konusunda kendi deneyimim de şöyle söyleyeyim gereksiz dip sesler yok oluyor uzaktan gelen inşat vb sesler olsun çocuk yetişkin konuşmaları olsun yok oluyor tek kulağına takıp denersen farkı net anlarsın tabii hepsinin kendine göre bir hz değeri var. Alternatif olarak kulak üstü olarak Havit H655Bt var mic olsun dış ses engelleme manyak gözüküyor pro modeli bile bu performansı sergileyemiyor, indirim ile 1247 gibi bir şeye geliyor sitesinde.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun beyler t13 anc almaya karar verdim Allah razı olsun ürün gelince mesajı düzenler bilgilendiririm sizi

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes
900liraya freebuds se2 öneririm aktif olarak kullanıyorum ses kalitesi ve sarj süresi çok iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,178
Üyeler
155,532
Son üye
01HsN10