Neler Yeni

QCY T13 vs Anker Soundcore R100 TWS

iEternalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
salih bozkurt

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
R100 ü de T13 ü de kullandım. Bass seviyorsan R100. Bassları başarılı

iEternalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
salih bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R100 ü de T13 ü de kullandım. Bass seviyorsan R100. Bassları başarılı
R100 almayı düşünüyorum fakat bağlantı sorunları vs. yaşayanlar gördüm. Siz ne kadar süre kullandınız, herhangi bir sorun yaşadınız mı kullanırken?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
R100 almayı düşünüyorum fakat bağlantı sorunları vs. yaşayanlar gördüm. Siz ne kadar süre kullandınız, herhangi bir sorun yaşadınız mı kullanırken?
Ben R100 ilk çıktıktan 1 hafta sonra 199 TL ye aldım. Bağlantı sorunları evet yaşadım ama öyle aman aman çözülmeyen sorunlar değildi. O sorunlar da biraz benden kaynaklıydı. Yani kulaklığı uzun süre kutusuna koymuyordum. Telefonun BT'sini kapatınca bağlantı kopuyordu doğal olarak ama bir daha bağlanmıyordu ya da sol bağlanıp sağ bağlanmıyordu. Sorunun çözümü ise kulaklıkları kutusuna koyup kapağını kapatıp geri çıkarmak.

Bunun dışında bir sorun yaşamadım. Memnunum ben.

iEternalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
salih bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben R100 ilk çıktıktan 1 hafta sonra 199 TL ye aldım. Bağlantı sorunları evet yaşadım ama öyle aman aman çözülmeyen sorunlar değildi. O sorunlar da biraz benden kaynaklıydı. Yani kulaklığı uzun süre kutusuna koymuyordum. Telefonun BT'sini kapatınca bağlantı kopuyordu doğal olarak ama bir daha bağlanmıyordu ya da sol bağlanıp sağ bağlanmıyordu. Sorunun çözümü ise kulaklıkları kutusuna koyup kapağını kapatıp geri çıkarmak.

Bunun dışında bir sorun yaşamadım. Memnunum ben.
R100'ü aldım müzik kalitesini sevdim fakat spor için almıştım, evdeyken bile kulağımdan 1-2 dakika olmadan düşüyor. 3 silikonuda denedim ama hepsinde bi şekilde düşüyor. İadede edilmiyor sanırım hijyenden dolayı vs. Sizde düşme sorunu var mı, yoksa benim mi kulağıma uymadı? düşmemesi için herhangi bir öneriniz var mı, ne yapabilirim?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
R100'ü aldım müzik kalitesini sevdim fakat spor için almıştım, evdeyken bile kulağımdan 1-2 dakika olmadan düşüyor. 3 silikonuda denedim ama hepsinde bi şekilde düşüyor. İadede edilmiyor sanırım hijyenden dolayı vs. Sizde düşme sorunu var mı, yoksa benim mi kulağıma uymadı? düşmemesi için herhangi bir öneriniz var mı, ne yapabilirim?
S-M-L silikonlarından en uyanı deneyebilirsiniz. İadeyi yine bir deneyebilirsiniz. Satıcı HB ise yardımcı olma olasılığı daha yüksek.
Onun dışında ben ilk aldığımda direkt gelen M ile kafamı salladım metal dinleyerek. Böyle boynum kopacak kadar salladım. Hiç düşmedi. Düşmeyi bırakın gevşemedi bile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,062
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom