Neler Yeni

🔥İndirim QKZ AK6 kablolu kulaklık vergi dahil🔥140TL🔥[AliExpress]

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert Kirazlı
@RuthlV5 hocam ürünün QKZ AK6 PRO versiyonu da varmış tavsiye edenler acaba bunu kastetmiş olabilir mi? ne fark var pro modeli arasında onu da bilmiyorum aslında ama fiyat farkı var
hocam 140tl lik kulaklıkla 250tl lik kulaklıklar yani tavsiye edenler fiyat performans olarak ak6 yı sötlemiş olabilir diye düşünüyorum demekki kz edx pro ile yakın performans sağlamış ondan dolayı tavsiye etmişler zaten 140tl lik kulaklıktan ne beklersinki? 140tl ye tr de bi kulaklığı alamıyon

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
hocam 140tl lik kulaklıkla 250tl lik kulaklıklar yani tavsiye edenler fiyat performans olarak ak6 yı sötlemiş olabilir diye düşünüyorum demekki kz edx pro ile yakın performans sağlamış ondan dolayı tavsiye etmişler zaten 140tl lik kulaklıktan ne beklersinki? 140tl ye tr de bi kulaklığı alamıyon
iptal edip pro modeline yönelebilirdim o yüzden sordum ama gerek yokmuş bir videoda farklarını anlatıyordu proda jack girişi L ve kabloları çıkarılıp değiştirilebilir yapıdaymış bir önemi yok yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Deniz Önder
hocam artık almışsın bence iade etme ama 250tl fazla vermişsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bass ı çok iyi diyorlar ama belli olmaz gelince anlayacağız

adam biliyor işte ya

hocam bu arada bu attığım tr de 300 e değil en ucuzu 560tl bence gayter iyi ali express de 140 olması
Daha ucuz bulamadım valla hocam :D. Hatta baktım technopatta ak6 dan iyi dediler diye bu modeli araştırdım. En ucuzu buydu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Deniz Önder
h.o hocam ben tr de 300 e aldığım için pahalı dedim ama galiba normal fiyatı
Hocam bunlarda kronik bir sıkıntı var mı? Ses kalite olarak konfor olarak iyiler dimi. Orijinal değiller tabii ama kalitesi çöp değildir dimi? Satış sayısı fazla ve yorumlarda fazla. 4.8 puana sahip.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert Kirazlı
Hocam bunlarda kronik bir sıkıntı var mı? Ses kalite olarak konfor olarak iyiler dimi. Orijinal değiller tabii ama kalitesi çöp değildir dimi? Satış sayısı fazla ve yorumlarda fazla. 4.8 puana sahip.
hayır bi sorun çıkmaz ses kalitesi de iyidir

Top Bottom