Neler Yeni

🔥İndirim QKZ AK6 kablolu kulaklık vergi dahil🔥140TL🔥[AliExpress]

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
ugreen y splitter al ömürlük.
Kulaklıktan pahalı hocam bir de sadece bu kulaklık için lazım olcak diğer 2 kulaklık tws-usb çıkışlı valorant oynarken yazın rahatsız ediyor diye tws aldım ama bunun da şarjı bitiyor kablolu lazım o yüzden 🤣

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ömer
Kulaklıktan pahalı hocam bir de sadece bu kulaklık için lazım olcak diğer 2 kulaklık tws-usb çıkışlı valorant oynarken yazın rahatsız ediyor diye tws aldım ama bunun da şarjı bitiyor kablolu lazım o yüzden 🤣
Kulaklıktan pahalı olabilir ama her PC'de olması gereken bir şey. Hem kulak içi kulaklığının tam performansını veriyor sana hem de üzerindeki mikrofonu kullanabiliyorsun. Ha dersen harici mikrofon var o zaman başka tabi.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert Kirazlı

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert Kirazlı
Oyundaki performansı ve mikrofon performansı nasıl?
micsiz olanını kullanıyorum mic hakkında yorumum yok ancak ses gayet iyi ama benim attığım QKZ ak6 olan model kat kat daha iyi onu almanı öneririm

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
furkan gezgin
micsiz olanını kullanıyorum mic hakkında yorumum yok ancak ses gayet iyi ama benim attığım QKZ ak6 olan model kat kat daha iyi onu almanı öneririm
aldım aldım zaten mikrofon performansını merak ettim sadece

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ömer
bunu kullanıyorum şuan benim attığım daha iyi
Ben aslında bunu almıştım da iptal oldu sonrasında da indirimi bitti. Nasip olmadı KZ, AK6 aldım bakalım sen daha iyi diyorsan iyi. Ak6 kullandın mı yoksa tahminin mi o yönde?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert Kirazlı
Ben aslında bunu almıştım da iptal oldu sonrasında da indirimi bitti. Nasip olmadı sonrasında AK6 aldım bakalım sen daha iyi diyorsan iyi. Ak6 kullandın mı yoksa tahminin mi o yönde?
tahmin değil hocam direkt ikisini kullananlarada sordum hepsi ak6 dedi merak etme pişman olmayacaksın iyikide almamışsın onu

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
Top Bottom