Neler Yeni

Mavi Ekran R5 1600 RX 580 oyun oynarken mavi ekran hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen Kaya
Merhaba, bilgisayarım çok nadir de olsa boştayken mavi ekran hatası veriyor. 1 kere League of Legends oynarken mavi ekran hatası aldım. Şu an da 1.5 saattir denememe rağmen, Fortnite'ı her açığımda mavi ekran hatası veriyor. Birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim. Minidump dosyalarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,101
İsim
Emre Zengin
Merhaba, bilgisayarım çok nadir de olsa boştayken mavi ekran hatası veriyor. 1 kere League of Legends oynarken mavi ekran hatası aldım. Şu an da 1.5 saattir denememe rağmen, Fortnite'ı her açığımda mavi ekran hatası veriyor. Birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim. Minidump dosyalarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
BattleEye Anti Hile programını kaldırıp tekrardan kur hocam. Bir de Windows arama kısmına CMD yazıp sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yaz ve entera bas. %100 olduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BattleEye Anti Hile programını kaldırıp tekrardan kur hocam. Bir de Windows arama kısmına CMD yazıp sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yaz ve entera bas. %100 olduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat hocam.
Hocam dediğin gibi battleye programını kaldırıp tekrardan yükledim.Bilgisayarı taradım sorun bulunamadı.İnşallah düzelmiştir duruma göre haber vereceğim.Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malesef bir işe yaramadılar HDD lerim 2 format dan beri sıfırlanmadı çok fazla gereksiz dosyam var pc yi tamamen formatlamaya karar verdim.Ondan sonra dönüş sağlayacağım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,725
Üyeler
140,691
Son üye
Real Strength
Top Bottom