Neler Yeni

R5 2600 GTX 1650 sistem şuan alınır mı yoksa stoklar beklenmeli mi?

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Dediğim gibi daha bilgili kişilere danisin yeni konu acin ve bu sistemi sorun yinede sizin için birkaç kişi etiketliyeyim @epica59 @TECHNO @zbabomen @mert ama afk

Bide Ricam Etsem Mesajim yararli olduysa Rapor et deyip Em İyi cevap Seçer Misin?
Tabi ki teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stoklar yaza bi ihtimal rahatlayacağı söyleniyor, özellikle nvidia nın çıkaracağı yeni 1050ti ekran kartlarıyla birlikte cmp madencilik kartlarını çıkarması bekleniyor,ama kesin birşeyi kimse söyleyemiyor, sadece bu tarz haberler dönüyor
Sen olsan bekler miydin

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Ne için istediğime Bağlı Mesela ben 1-2Hafta içerinde alacqğım nedeni ise Bilgisayar dersim ičin lazım ama sadece oyun için olsaydı beklerdim
Tabi ki teşekkür ederim

Sen olsan bekler miydin

Teneke34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Can Boşluk
Tabi ki teşekkür ederim

Sen olsan bekler miydin
Bekliyorumda, özelliklede cmp kartların çıkmasını, ne gibi bir etki yaratacak çok merak ediyorum, belki piyasa az biraz rahatlarsa şimdi toplayacak olduğumdan biraz daha iyisini toplayabiliriz, eğer olmazsada sağlık olsun der geçerim, ama elbet bir yerde patlayacak ve eski haline gelecek, bundan da eminim

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Bekliyorumda, özelliklede cmp kartların çıkmasını, ne gibi bir etki yaratacak çok merak ediyorum, belki piyasa az biraz rahatlarsa şimdi toplayacak olduğumdan biraz daha iyisini toplayabiliriz, eğer olmazsada sağlık olsun der geçerim, ama elbet bir yerde patlayacak ve eski haline gelecek, bundan da eminim
Umarım kısa sürede düzelir stoklar.
Cevabın için teşekkür ederim :)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram