Neler Yeni

R5 3600 - Ekran kartı, SSD ve soğutucu önerisi

Faruk23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Faruk Genç
Okuma yazma oranları düşük gelebilir ama bu bütçede alabileceğin en iyi m2 ssd diyebilirim. Daha yüksek okuma yazma oranı olan dramsiz ssdler mevcut ama gerek yok.

Ayrıca aynı kule tipi soğutucuyu ben kullanıyorum. Yorumarın çoğu vidalı olmadığı için laf etmiş ama amdde kule tipi fanların çoğu bu şekilde takılmakta. sizin için 3500x ile aida 64 testine soktum full yük altında mesh olmayan corsair carbide kasada 63 derece sabit şuan o konuda içiniz rahat olabilir.
Önerileriniz için teşekkür ederim,

O hgalde soğutucu olarak bu Oleas S200 ürününü sipariş veriyorum. SSD olarak biraz kararsız kaldım biraz daha araştıracağım ya da sizin farklı önerileriniz varsa dinlemek isterim yine

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Önerileriniz için teşekkür ederim,

O hgalde soğutucu olarak bu Oleas S200 ürününü sipariş veriyorum. SSD olarak biraz kararsız kaldım biraz daha araştıracağım ya da sizin farklı önerileriniz varsa dinlemek isterim yine
Oleas'ı indirimli almayacaksanız yani kuponla falan 200e düşürmeye uğraşmayacaksanız snowman m200de alabilirsiniz ama oleas bir tık daha tatlı duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
aradaki farka değecekse snowman alabilirim hocam :)
Valla oleas daha nazik duruyor sistemde ve genel performansından memnunum ikisi de bakır borulu birbirine benzer güçteler. Size kalmış snowman biraz daha bilindik bir marka.

Top Bottom