Neler Yeni

r5 5600 3070ti hazır sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Alpay
Arkadaşlar pchocasının paylastığı hazır sistemi almayı düşünüyorum. Anakartı b550 yapmayı düşünüyorum biraz daha ileriye dönük olması için. Ancak aklımda bazı sorular var bunlardan biri 4060lı sistemler 1-2 ay icerisinde piyasaya düşecegini dusunuyorum ve tahmini fiyatları 26-27k civarı olucak biraz daha sabır edip onları almalı mıyım? Haliyle dlss 3.0 destegiyle cok fark yaracagını dusunuyorum. 2. soru https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=42622 bu sistem nasıl ya da bu fiyat civarlarında sunu almalısın dediğiniz bir hazır sistem var mı?

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
1k zam gelmiş hocam buna keşke 20k ken almayı düşünseydn de yapacak bişey yok

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
farkındayım ama yapıcak bir sey yok maalesef bir cok siteyi inceledim en uygunu bu su anda hala
evet sistemler çok uyguna geldi galiba yeni bi site oldugu için olabilir kendini duyurmak istiyor heralde çünkü bi tek pc hocası değil en az 3 4 tane youtuber daha sistem paylaştı o sitede 3060ti siste felanda var

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
Kasayı kendin toplayıp ikinci el bir ekran kartı alsan 15 e falan gelir herhalde. Ben 13 e getirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Alpay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasayı kendin toplayıp ikinci el bir ekran kartı alsan 15 e falan gelir herhalde. Ben 13 e getirdim
piyasada cok fazla miningden kalma kart var alıpta aklımda soru isareti kalsın istemiyorum ileride bir gun bir sıkıntı cıkarsa icime dert olur :D

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
piyasada cok fazla miningden kalma kart var alıpta aklımda soru isareti kalsın istemiyorum ileride bir gun bir sıkıntı cıkarsa icime dert olur :D
Zaten piyasa ondan ucuz. Furmark testini yaptıktan sonra içi açılmadıktan sonra bir şey olmaz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Nereden biliyorsun 4060 o fiyatla olacağını

Top Bottom