Neler Yeni

R5 5600 için Soğutucu

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hocam merhaba bende id cooling 224xt ile 214xt arasında kaldım hangisi daha iyi olur 214 argb 224 beyaz ledli

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
bende aldım performax perfanı topladığım sistem için fakat malzemeler tamamlanmdığı için kurulum yapamadım 470 TL den aldım geçen gün.
hangisini alayım herkes farklı sey söylüyor hocam neden takamadınız bende de aynı işlemci var anakarti mı sokmek gerek zaten stok fan olduğu islemcilerde o ana kartın arkasına breketi takıyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak satışıda var. snowman amd aparat diye aratınca çıkıyordu uygun fiyata.
benimde islemcim aynı takması kolay mı Anakart sökmek şart mı link atarmısınız benimde almam gerek ama rgb olmıcak

Son düzenleme:

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
hangisini alayım herkes farklı sey söylüyor hocam neden takamadınız bende de aynı işlemci var anakarti mı sokmek gerek zaten stok fan olduğu islemcilerde o ana kartın arkasına breketi takıyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde islemcim aynı takması kolay mı Anakart sökmek şart mı link atarmısınız benimde almam gerek ama rgb olmıcak
google search alışveriş veya akakçe model search veya epey model search (y)bu kadar basit

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
Top Bottom