Neler Yeni

R5 5600 Rx 6800'ü besleyebilir mi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Tofaş bugattiyi geçebillirmi gibi bir soru olmuş bu tabii ki dar boğaz olur

Oyundan oyuna fark eder. 1080p çözünürlükte bazı oyunlarda hiç darboğaz gözlenmezken bazılarında ise %15'e kadar darboğaz olabilir. Şahsen pek de önemsenecek bir değer değil.

Mr.HigiTana

80+ Bronze
Galaxı kötülediğim bir mesaj gösterirmisin benimle düzgün konuş kardeşim
''Paran varsa msı asus modellerini tercih et asus msi gerisi yalan benim için''
Dostum 2 mesajımla ergen olduğum kanaatine nasıl vardın? Kendi fikrine uymayan herkesi ergen ilan ediyorsun. Tüh yazık bana :D ne diyeyim. Hayır ergen olsam ne olacak anlamıyorum.

Livaković

80+ Silver
Dostum 2 mesajımla ergen olduğum kanaatine nasıl vardın? Kendi fikrine uymayan herkesi ergen ilan ediyorsun. Tüh yazık bana :D ne diyeyim.
Benim için ne anlama geldiğini açıklamama gerek varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum 2 mesajımla ergen olduğum kanaatine nasıl vardın? Kendi fikrine uymayan herkesi ergen ilan ediyorsun. Tüh yazık bana :D ne diyeyim. Hayır ergen olsam ne olacak anlamıyorum.
Kendi fikrime uymayan herkesi ergenmi ilan ediyorum o konuyu bir tekrar okurmusun 2 kişi tarafından bana hakaret geliyor daha 2 kelime mesajlaştık konu başında direk arkadaş hakaret etti normal olgun bir insan hakaretmi eder konuyu anlamayamı çalışır hala duygularınla hareket ediyor agresif dil kullanıyorsun olgun değilsin.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

Livaković

80+ Silver
Benim için anlamını ben sana anlatayım güzel arkadaşım anlayamadın herhalde benim için kelimesi kişiye özel bir belirtme tabiridir

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
Minimum Ryzen 7 deyip model vermemiş, 1700 de var 7700 de. Herkese laf edip kendisi maalesef anlayışsız biri.
2K'da mis gibi kullanırsınız hocam.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

Livaković

80+ Silver
Minimum Ryzen 7 deyip model vermemiş, 1700 de var 7700 de. Herkese laf edip kendisi maalesef anlayışsız biri.
Gerçekten anlayışsız ve herkese laf eden biriymişim evet gerçekten haahahahah
Giremezsin zaten sen kim oluyorsun?, hadi ben cahilim sen kara cahil üstelik küstah odunun tekisin.

Görür hocam, birazdan diğer arkadaşlar mesaj yazdığında da galaxı tavsiye edecekler size.

uyarı yiyor Utanmadan hala hakaret ediyor toxic davranıştan uyarı yiyecek haberi yok neyse sen devam et hakaret etmeye umarım bir gün büyür ve olgunlaşırsın iyi akşamlar.

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
Sen şey değil misin ya ASUS MSI deyip deyip duran sonra konu sahibine Galax almanıza sevindim diyen, Ha Ha Ha.

uyarı yiyor Utanmadan hala hakaret ediyor toxic davranıştan uyarı yiyecek haberi yok neyse sen devam et hakaret etmeye umarım bir gün büyür ve olgunlaşırsın iyi akşamlar.
Bana olgunluk dersi verecek biri değilsin ayrıca bu cümlemde hakaret çıkaramazsın, uyarımı yedim ve hiç bir şey hissetmiyorumç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32