Neler Yeni

R5 5600 Rx 6800'ü besleyebilir mi?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
Ryzen 5600 ve RX 6800 kullanıyorum. Gayet güzel. Kullandığım monitör 2k destekliyor. Kartın zaten 4k'ya kadar desteği var.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Hocalarım, beyaz ekran kartı meselesinden, buraya da mı sıçrattınız konuyu? :ROFLMAO:

Livaković

80+ Silver
Hocalarım, beyaz ekran kartı meselesinden, buraya da mı sıçrattınız konuyu? :ROFLMAO:
ben bir şey demiyorum hocam arkadaşlar durmadan laf ediyorlar adamın konusuna bakıyorum adamlar diğer konuyu buraya taşıyorlar ben gerekli raporları aktardım bıktım bu arkadaşlarla uğraşmaktan

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Tofaş bugattiyi geçebillirmi gibi bir soru olmuş bu tabii ki dar boğaz olur
2k da besleyecek işlemci buldum hocam bugatti gibi baksana

Livaković

80+ Silver
2k da besleyecek işlemci buldum hocam bugatti gibi baksana
@Mehmet Yılmaz Hocam ilgilenirmisiniz valla bakın uzatmıyorum hala uzatıyorlar gerçekten bıktım bu arkadaşlarla uğraşmaktan.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Aman aman bir problem yok aslında ortada, birbirinize pardon yazsanız bile çözülebilecek kadar küçük bir konu. Gece gece hepinize papatya çayı içmenizi öneriyorum. :ROFLMAO: Galax, pny ekran kartı veya asus, msi ekran kartı için düşman olmanıza gerçekten değmez. Bırakın firmalar birbiriyle düşman olsun.

Livaković

80+ Silver
Aman aman bir problem yok aslında ortada, birbirinize pardon yazsanız bile çözülebilecek kadar küçük bir konu. Gece gece hepinize papatya çayı içmenizi öneriyorum. :ROFLMAO: Galax, pny ekran kartı veya asus, msi ekran kartı için düşman olmanıza gerçekten değmez. Bırakın firmalar birbiriyle düşman olsun.
Hocam marka kötüleme yapmadığım halde linç ediliyorum benlik bir durum yok arkadaşlar düzgün konuşmaya gelemiyorlar :D örgütleniyorlar 3 oldu 4 devam ediyorlar ben tamam diyorum geçiyorum neyse kendi hallerine bırakacağım arkadaşın konusu işgal oldu bu 4 kişi yüzünden ben konudan çıkarsam arkadaşın konusunuda işgal etmeyi bırakırlar diye düşünüyorum iyi forumlar iyi akşamlar

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer

Livaković

80+ Silver
Hacı yanlış bilgilendirme yapıp arkadaşa ergen diyen sensin kursura bakma ama başlatan kişide sensin
konu bu konuda başlamıyor dostum diğer bir konu var oradan bu arkadaşlar buraya geldi bilmeden yorum yapmayınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darboğaz olacağı kanısına nereden vardın
kaç kişi geliyorsunuz? hocam valla yeter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32