Neler Yeni

R5 7500F İçin Sıvı Soğutucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali
Arkadaşlar geçen günlerde fiyatı bayağı uyguna geldiği için bu sistemi sipariş ettim. Vatan kasa olarak başka bir alternatif sunmadığı için POWER BOOST PB-PV005BB kasasını almak durumunda kaldım. Kasanın hava akışının iyi olduğunu düşünmüyorum bu yüzden bari iyi bir sıvı soğutucuyla ısınma problemini dengeleyeyim dedim. Önerileriniz varsa bekliyorum bütçede herhangi bir sınır yok. Teşekkürler.

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
sıvı soğutucu almana gerek yok önerim hava soğtucudur daha uzun ömürlü ama yine de atayım https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14145

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Baran Kut
Arkadaşlar geçen günlerde fiyatı bayağı uyguna geldiği için bu sistemi sipariş ettim. Vatan kasa olarak başka bir alternatif sunmadığı için POWER BOOST PB-PV005BB kasasını almak durumunda kaldım. Kasanın hava akışının iyi olduğunu düşünmüyorum bu yüzden bari iyi bir sıvı soğutucuyla ısınma problemini dengeleyeyim dedim. Önerileriniz varsa bekliyorum bütçede herhangi bir sınır yok. Teşekkürler.
Sistem hayırlı olsun hocam. Deepcool LS520 modelini önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Baran Aygül
h100 corsair. Hocam bu konu ile ilgili açılmış çok sayıda başlık var bu arada. Bir göz at istersen o başlıklara

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıvı soğutucu almana gerek yok önerim hava soğtucudur daha uzun ömürlü ama yine de atayım https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14145
Cevabınız için teşekkür ederim. Açıkcası sıvı soğutma gözüme daha çok hitap ediyor. Le720 modeli sesli mi çalışıyor bilginiz var mıdır acaba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,958
Üyeler
154,682
Son üye
erMeister7
Top Bottom