Neler Yeni

R7 5800x veya r9 5900x yükseltme için hava soğutucu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melek Elif Kılıç
Instagram
melekelif.klc
Bütçe
4000
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben işlemcimi değiştirmeyi düşünüyorum kasam full ddr4 şeklinde o yüzden ddr5 e geçmek istemiyorum (en azından şimdilik). Başlıkta belirttiğim işlemci modellerini düşünüyorum en azından şimdilik fakat bunlar için hava soğutucu olarak öneriniz nedir ? Çok anlamadığım için farkı ile yazabilirseniz çok mutlu olurum.

Not: İşlemciyi daha almadım aldığımda ikisini de bilgisayarcıya götürüp taktıracağım. Farklı bir öneriniz olursa işlemci konusunda onuda yazabilirsiniz. Genel manada video edit şeklinde ve oyun oynanacak.

Bütçe = Max 4000

eren28tr

80+ Platinum
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben işlemcimi değiştirmeyi düşünüyorum kasam full ddr4 şeklinde o yüzden ddr5 e geçmek istemiyorum (en azından şimdilik). Başlıkta belirttiğim işlemci modellerini düşünüyorum en azından şimdilik fakat bunlar için hava soğutucu olarak öneriniz nedir ? Çok anlamadığım için farkı ile yazabilirseniz çok mutlu olurum.

Not: İşlemciyi daha almadım aldığımda ikisini de bilgisayarcıya götürüp taktıracağım. Farklı bir öneriniz olursa işlemci konusunda onuda yazabilirsiniz. Genel manada video edit şeklinde ve oyun oynanacak.

Bütçe = Max 4000
şuanki işlemcin nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melek Elif Kılıç
Instagram
melekelif.klc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melek Elif Kılıç
Instagram
melekelif.klc
o ekran kartı için 5600 al o kadar vermene gerek yok ama illa istiyorsan 5800x3d alabilirsin.
ekran kartı da değişecek rx 7900 xt düşünüyorum onu da. Besleyebilecek bir işlemci olsun diyerek ilk onu değiştirmeyi planladım ama durum olarak hızlı bir girişimci değilim malum ekonomi saolsun. Peki öneriniz üzere 5800x3d işlemci için soğutucu ne önerirsiniz?

eren28tr

80+ Platinum
ekran kartı da değişecek rx 7900 xt düşünüyorum onu da. Besleyebilecek bir işlemci olsun diyerek ilk onu değiştirmeyi planladım ama durum olarak hızlı bir girişimci değilim malum ekonomi saolsun. Peki öneriniz üzere 5800x3d işlemci için soğutucu ne önerirsiniz?
O zaman 5900x alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kasan nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutucu olarak bunu alabilirsin kasan ile uyumlu biosu son sürüme güncellemeyi unutma yeni işlemci ve ekran kartını takınca görüntü alamayabilirsin yoksa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melek Elif Kılıç
Instagram
melekelif.klc
Kasam powerboost p1900b model fakat psu değişti yalnız şimdiden söyleyeyim ve biraz da sakar olduğum için sıvı soğutma pek düşünmemiştim iyi olan o diyorsan kesinlikle odur 😄 biraz bilgisizim o konular da maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,315
Üyeler
157,225
Son üye
Halukler793
Top Bottom