Neler Yeni

radeon software pcyi çökertiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Arda Polat
merhabalar bir önceki konumda bilgisayar alt tab yapınca donuyor ve kendini yeniden başlatıyor demiştim sorunun kaynağının amd radeon software olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayar açıldığında radeon software açıldığında 2 sn donuyor birde oyun içinde kısayol tuşuna basınca pc tamamen dondu ve kendini yeniden başlattı bunu nasıl çözebilirim 21.3.1 sürümü fakat öncedende böyleydi lütfen bilen birisi yardım etsin

r5 2600x
asrock b450 pro4
msi rx 580 gaming x 8gb
corsair vengeance lpx 3000mhz 8x2 ram
cooler master 750w
windows ssdye kurulu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve radeon software i masaütünde açtığımda bazen anlık donuyor

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,020
İsim
Eren
ekran kartı driverını tamamen ddu ile sil sonra ekran kartı sitesine gir msi a orda kartı bul ve driverı indir ondan sonra kurmadan önce aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmına gir ordan ekran kartına sağ tık yap güncelleştir de ve indirdiğin driverı seç ondan sonra olmazsa zaten güncel derse sağtık yap ekran kartına ve cihazı kaldır de kaldırdıktan sonra bir daha dene olmazsa bir daha kaldır bir daha dene bende oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Arda Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı driverını tamamen ddu ile sil sonra ekran kartı sitesine gir msi a orda kartı bul ve driverı indir ondan sonra kurmadan önce aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmına gir ordan ekran kartına sağ tık yap güncelleştir de ve indirdiğin driverı seç ondan sonra olmazsa zaten güncel derse sağtık yap ekran kartına ve cihazı kaldır de kaldırdıktan sonra bir daha dene olmazsa bir daha kaldır bir daha dene bende oldu
daha önce formatta attım ama halen aynı fakat sizin dediğinizi deneyeceğim sizde hangi oyunu oynarken olmuştu problem

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,020
İsim
Eren
daha önce formatta attım ama halen aynı fakat sizin dediğinizi deneyeceğim sizde hangi oyunu oynarken olmuştu problem
tüm oyunlarda bende format attım sorun devam etmişti bendeki sorun daha çok şu şekildeydi valorantta ajan seçip tamama basar basmaz kasa fanları dönüyor fakat hdmi sinyali yok diyordu dp denedim gene oldu farklı monitör denedim gene aynı sorun dediklerime yaparsan düzelir

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Mertcan Uysal
PC'yi driver değil Riot Vanguard çökertiyor, aynı sorunu bende yaşamıştım riot vanguardı kaldır ve yok et

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Arda Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tüm oyunlarda bende format attım sorun devam etmişti bendeki sorun daha çok şu şekildeydi valorantta ajan seçip tamama basar basmaz kasa fanları dönüyor fakat hdmi sinyali yok diyordu dp denedim gene oldu farklı monitör denedim gene aynı sorun dediklerime yaparsan düzelir
bende de valorant oynarken oluyor sorun birde msi ın sitesinde gaming bölümüne benim rx 580i koymamışlar https://www.msi.com/support/download
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC'yi driver değil Riot Vanguard çökertiyor, aynı sorunu bende yaşamıştım riot vanguardı kaldır ve yok et
valorant için mecbur durması gerekiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,032
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom