Neler Yeni

Çözüldü✓ Rainbow Six Siege açarken mavi ekran

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar herkese iyi günler Bilgisayarı hafta başı yeni formatladım ve amd nin yeni sürüm driver'ını kurdum işte film burda koptu. O zamandan beri rainbow six siegeyi açayım oyun çökerse eğer tekrar açmayı denediğimde mavi ekran yiyorum. minidump dosyasını alta bırakacağım bakarsınız @Emre Zengin bi yardım ederseniz sevinirim hocam ayrıca bu durum sadece Rainbow Six Siegede yaşanıyor
Minidump dosyası linki: https://drive.google.com/file/d/1loLIrS7Xehyvp73NaSJ0EyPty62x-7KT/view?usp=sharing

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,971
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar herkese iyi günler Bilgisayarı hafta başı yeni formatladım ve amd nin yeni sürüm driver'ını kurdum işte film burda koptu. O zamandan beri rainbow six siegeyi açayım oyun çökerse eğer tekrar açmayı denediğimde mavi ekran yiyorum. minidump dosyasını alta bırakacağım bakarsınız @Emre Zengin bi yardım ederseniz sevinirim hocam ayrıca bu durum sadece Rainbow Six Siegede yaşanıyor
Minidump dosyası linki: https://drive.google.com/file/d/1loLIrS7Xehyvp73NaSJ0EyPty62x-7KT/view?usp=sharing
Bende de her seferinde oyun açılıyor kapanıyor 2. defa açılmada oynayabiliyorum. 15dk minimum

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Eren Bilal Cihan
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de her seferinde oyun açılıyor kapanıyor 2. defa açılmada oynayabiliyorum. 15dk minimum
bende onda sıkıntı yokta 2-3 dk max sürüyor o oyun çöktükten sonra mavi ekran yiyorum battle eye yi kaldırıp deneyeceğim tekrardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun sanırım BattleEye kaynaklı Kaldırıp Tekrar kurmayı deneyin
Deniyorum hemen

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693