Neler Yeni

Çözüldü✓ RAM Yükseltme Sonrası Mavi Ekran ve Oyunlarda Çökme

hwtzr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Arda Güç
Ürünü beğenmedim gibi bir iade seçeneği çıkıyor mu?
İade talebim iptal edilmiş. Şimdi tekrardan oluşturdum canlı destek yardımıyla. Bu şekilde bir uyarı aldım, şansımı denemeli miyim?

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    19.4 KB · Hit: 20

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
İade talebim iptal edilmiş. Şimdi tekrardan oluşturdum canlı destek yardımıyla. Bu şekilde bir uyarı aldım, şansımı denemeli miyim?
İade için ürünü gönder. Eğer sana geri gelirse tüketici hakem heyetine gidip bu mesajları ve 14 gün içinde iade yapmadıklarını söyle. Ondan sonra heyetten çıkan rapor senin lehine olacaktır. Ondan sonra iade almak zorunda kalıcaklar.

hwtzr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Arda Güç
İade için ürünü gönder. Eğer sana geri gelirse tüketici hakem heyetine gidip bu mesajları ve 14 gün içinde iade yapmadıklarını söyle. Ondan sonra heyetten çıkan rapor senin lehine olacaktır. Ondan sonra iade almak zorunda kalıcaklar.
Ürünü 25 Aralık Pazartesi günü kargoya verdim, ertesi gün ulaşmış. Şu an alıcıda gözüküyor. Canlı destekten iade durumunu sorduğumda üstü kapalı cevap aldım. Ürünün incelendiğini ve iade durumunun sonucunu e-posta yoluyla inceleyeceklerini söylediler. Yarın tam 14 gün olacak. 14 gün içinde iade etmiş sayılıyorum ancak incelemenin tamamlanması sonucunda ürün tarafıma tekrar gönderilirse 14 günü aşmış olacak. Hakem heyetine yapacağım başvuruyu şimdi mi yapmalıyım yoksa D&R'dan gelecek cevabı mı beklemeliyim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
Ürünü 25 Aralık Pazartesi günü kargoya verdim, ertesi gün ulaşmış. Şu an alıcıda gözüküyor. Canlı destekten iade durumunu sorduğumda üstü kapalı cevap aldım. Ürünün incelendiğini ve iade durumunun sonucunu e-posta yoluyla inceleyeceklerini söylediler. Yarın tam 14 gün olacak. 14 gün içinde iade etmiş sayılıyorum ancak incelemenin tamamlanması sonucunda ürün tarafıma tekrar gönderilirse 14 günü aşmış olacak. Hakem heyetine yapacağım başvuruyu şimdi mi yapmalıyım yoksa D&R'dan gelecek cevabı mı beklemeliyim?
Gelecek haberi bekle bakalım. 14 günü aşmış olmasında bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Resmi olarak ürünü geri gönderip iade olmadığı için sorun çıkmaz büyük ihtimalle ama tam da emin değilim.

hwtzr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Arda Güç
Güncelleme: Tüketici hakem heyetine olan başvurumda haklı bulundum. Yardımları için @Emre Zengin e teşekkürlerimi iletiyorum. Hakkınızı arayın arkadaşlar.

Top Bottom