Neler Yeni

🔥İndirim Rampage crack kablosuz gaming kulaklık 899tl🔥

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
Kampanya n11 e yeni üye olanlar için geçerli n11 e üye olup aldığınızda hesabınıza kupon geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,527
İsim
Diyarhan
Güzel indirim.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
Yunus Şahin
Kablosuz kulaklıklara göre fiyat iyi gibi. 400mAh ama bataryası. İdare eder mi bilemedim.

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
alınır mı kullanan var mıydı

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
pc donanım, öneri, tavsiyeler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Bunun yerine HP X1000 alın neredeyse aynı fiyat. 1200mah bataryası ar çok uzun gidiyor. Mikrofonu kaliteli ve kesinti olmuyor.

enefti

80+
Alacaklara referans olsun diye söylüyorum..
Kulaklığı 2 aydan beri kullanıyorum. Kulaklığın kendi USB alıcısıyla oyunlarda hiçbir gecikme yok. Bluetooth ile denemediğim için bilmiyorum. Kulaklığın ses kalitesi iyi değil, oyunlarda ses çok az ve boğuk geliyor, EQ ayarlama programı ile düzenlemeler yaparak biraz düzeltebiliyorsunuz ama bunun için yaklaşık 1 günümü verdim ideal ayarları bulabilmek için (Hala çok tatmin etmiyor ama yinede kendi orjinal haline göre dağlar kadar fark var). Kulaklık pedleri ve üst kafa bandı kumaş gibi görünüyor ama naylon gibi yani çok kalitesiz. Kulaklığın her yeri plastikten oluşuyor. Her şeyin çok pahalı olduğu bir dönemde bu fiyata bu kadar diyebileceğimiz bir ürün bence yani alacağınız ürünün kalitesi bayağı düşük beklenti içine girmeden alın eğer alıyorsanız. Batarya konusuna gelecek olursak 15+ saatten fazla kullandım şarjı bitmemişti ne kadar kaldığı hakkında bilgi veren bir sistemi yok ama tahminimce batarya 20+ saat bitmeden kullanılabilir.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
Alacaklara referans olsun diye söylüyorum..
Kulaklığı 2 aydan beri kullanıyorum. Kulaklığın kendi USB alıcısıyla oyunlarda hiçbir gecikme yok. Bluetooth ile denemediğim için bilmiyorum. Kulaklığın ses kalitesi iyi değil, oyunlarda ses çok az ve boğuk geliyor, EQ ayarlama programı ile düzenlemeler yaparak biraz düzeltebiliyorsunuz ama bunun için yaklaşık 1 günümü verdim ideal ayarları bulabilmek için (Hala çok tatmin etmiyor ama yinede kendi orjinal haline göre dağlar kadar fark var). Kulaklık pedleri ve üst kafa bandı kumaş gibi görünüyor ama naylon gibi yani çok kalitesiz. Kulaklığın her yeri plastikten oluşuyor. Her şeyin çok pahalı olduğu bir dönemde bu fiyata bu kadar diyebileceğimiz bir ürün bence yani alacağınız ürünün kalitesi bayağı düşük beklenti içine girmeden alın eğer alıyorsanız. Batarya konusuna gelecek olursak 15+ saatten fazla kullandım şarjı bitmemişti ne kadar kaldığı hakkında bilgi veren bir sistemi yok ama tahminimce batarya 20+ saat bitmeden kullanılabilir.
900 TL'ye daha iyisini alabilirmiyim hocam sizce yada kablosuz kulaklık yerine kablolu almak dahamı mantıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,586
Üyeler
158,143
Son üye
R3locswx
Top Bottom