Neler Yeni

Rampage FURY X - Kulaklık hakkındaki düşünceleriniz nedir?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
youtubeda bir kanal olan furylevel ile ortaklık yapıp kulaklık çıkarmışlar düşünceleriniz nedir video bu
reklam değil sadece düşünceleriniz merak ettim ben cloud 2 ye benzettim

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sevdiğim bir youtuber abimizdir kendisi. Hayırlı olsun ne diyelim. Güzel bir iş çıkartmış.
bende çok seviyorum adam herşeyini söyüyor ben almayı planlıyorum 550 tl olabilir dedi incelemesini izlicem kendiside kötü özelliklerini söyliyeceğim demiş onu beklicem ama ekipmandan bence anlayan bir abimiz o fiyatta rakipsiz olur inşallah

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
bende çok seviyorum adam herşeyini söyüyor ben almayı planlıyorum 550 TL olabilir dedi incelemesini izlicem kendiside kötü özelliklerini söyliyeceğim demiş onu beklicem ama ekipmandan bence anlayan bir abimiz o fiyatta rakipsiz olur inşallah
550TL gibi bir fiyata kulaklık alacak olsam bu kesinlikle Rampage marka olmazdı. Bence Steelseries Arctis yada Corsair HS serisine bak.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
550TL gibi bir fiyata kulaklık alacak olsam bu kesinlikle Rampage marka olmazdı. Bence Steelseries Arctis yada Corsair HS serisine bak.
bende düşünüyorum artic serisinde minimum aritc 5 alırım diğerleri gözüme hoş gelmiyor ama hs 70 600 tl civarında habire indirime giriyor ikiside wrilles inceleme bekliyeceğim

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil

Ön yargı ile yaklaşmamak lazım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtubeda bir kanal olan furylevel ile ortaklık yapıp kulaklık çıkarmışlar düşünceleriniz nedir video bu
reklam değil sadece düşünceleriniz merak ettim ben cloud 2 ye benzettim

Hocam güzel bir ürüne benziyor özellikle kulaklık pedleri çok hoşuma gitti dediğin gibi hyperx cloud 2 benzemiş ama kendine has değişiklilik yapmış fiyatı biraz yüksek gibi geldi ama ürün güzelse değer :)

Çınar Yaşar

80+ Gold
Severek izlediğim bir YouTuber kendisi, kulaklık da özellik olarak çok iyi, büyük ihtimal 500-550TL arası olacak

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
550TL biraz fazla gibi geldi bana ama kablosuz özelliğinin olması çıkarılabilir pad olması falan derken değer bence güzel iş çıkartmış kendisini severek izlerim renkleri de hoşuma gitti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu kulaklıklarla kıyaslanmaması lazım.
Kesinlikle katılıyorum aynı fiyatta olan kablolu kulaklıklarla karşılayarak saçmalık yapıyorlar.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Wireless, 7.1, 50mm neodyum sürücülerine sahip, mükemmel mikrofonu var, görünüşü ve ped yapısı Cloud Alpha S gibi ve üstelik 550 TL, 1-1.5 aydır bekliyorum, alınca incelemesini yaparım. 🤤

Son düzenleme:

Mahmuthan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Mahmuthan kayabekir
bende çok seviyorum adam herşeyini söyüyor ben almayı planlıyorum 550 TL olabilir dedi incelemesini izlicem kendiside kötü özelliklerini söyliyeceğim demiş onu beklicem ama ekipmandan bence anlayan bir abimiz o fiyatta rakipsiz olur inşallah
Buna 550 verceğini cloud serisi bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,893
Üyeler
150,959
Son üye
mertgdl
Top Bottom